Wpis z mikrobloga

Na znak protestu codziennie przez jakiś czas będę przypominać komu zawdzięczamy przymuszanie kobiet do rodzenia dzieci z ciężkimi wadami letalnymi.

Mam nadzieję, że wszyscy podziękujemy za to w kolejnych wyborach PiS, Konfederacji i PSL-Kukiz’15 ()

Dzień 2
#aborcja #bekazpisu #protest #rozowepaski #logikarozowychpaskow #bekazprawakow #polityka
Pobierz slepauliczka - Na znak protestu codziennie przez jakiś czas będę przypominać komu zaw...
źródło: comment_1612367143SVKwsztitroobbKmwvT7eX.jpg
  • 90
@slepauliczka: Mam prawo głosu, korzystam. Czas pokaże, kto miał rację... po wojnie też walczono z reakcjonistami i budowano świecki nowy ład w imię socjalizmu, ogólnego dobrobytu i kultu klasy robotniczej. O tym kto jest szurem nie Tobie ani mnie decydować ale oceniać możesz dowolnie wedle uznania. Pamiętaj, że bardzo często historia kołem się toczy. Rozwijają się ci co potrafią wyciągnąć z tego słuszne wnioski.
dzięki za przypomnienie że jest w sejmie partia która postępuje w zgodzie z przedwyborczymi zobowiązaniami, nawet jeśli te zobowiazania są niepopularne


@RamzesXIII: Te pomysły są bardzo popularne, promuje je nawet władza. Bosaka czy Brauna rozumiem
Istotne jest to ze Dziambor oszukał ludzi kreując się na wolnościowca
https://pbs.twimg.com/media/Dbu64ZnX0AAazoE.jpg
Ludzie poparli wolność, a Diambor poparł zamordystów.
@void1984: to że władza promuje jakiś pomysł nie oznacza że jest popularny, "74,6 proc. Polaków popiera prawo do aborcji, przesłanką do której jest wykrycie wady płodu - wynika z sondażu United Surveys dla RMF i "Dziennika Gazety Prawnej"" dodatkowo poparcie zarówno pisu jak i konfederacji spadło w wyniku ich stanowiska, to jest wg mnie całkiem dobry wskaźnik popularności tej decyzji

Istotne jest to ze Dziambor oszukał ludzi kreując się na wolnościowca
Ciekawe jest że można w prawie wszystkich dziedzinach opowiadać się za zwiększeniem wolności


@RamzesXIII: tak robią wolnościowcy

ale kiedy w temacie który jest moralnie ciężki do rozstrzygnięcia zajmie się jakąś pozycję to z automatu staje się zamordystą

Bzdura. Jakaś pozycja nie czyni z niego zamordysty.
Można stać po stronie wolnościowców, dając ludziom wolność wyboru.
Można stać po stronie zamordystów i głosić nakaz aborcji, albo nakaz donoszenia.
Zamordystę czyni z niego poparcie
@void1984: tylko przy założeniu że płód to nie jest osoba, posiadająca prawo do życia, nawet u libertarian jest aksjomat o nieagresji (u nich też nie ma konsensusu w tej sprawie). No właśnie tu okazuje się ciężar moralny aborcji bo płód/dziecko nie dostaje wyboru