Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 187
Pracuję jako stylistka paznokci i przyjmuję klientki u mnie w domu. W tym przypadku zrobiłam wyjątek i umówiłam się z klientką, że przyjadę do niej, bo ta jest samotną matką i nie ma z kim zostawić syna. Jutro mam jechać i przed chwilą dostałam taką wiadomość, coś czuję, że nie będzie chciała mi zapłacić.
#madka #grazynacore #500plus #bekazpisu #p0lka #pis #karyna #madki #bekazpodludzi
Pobierz
źródło: comment_1612027740jwGRTSkr4jI8ftB4JC3ZxG.jpg
  • 95
@rozowamirabelka: szczególnie jak nie znasz typiary, to pisz prosto. Pani szanowna, zrobiłam wyjątek i zgodziłam się na dojazd, nie oczekiwałam zwrotu za paliwo, a teraz jeszcze targuje Pani cenę. Moja cena jest taka i taka, jestem jutro o tej godzinie, pobieram płatność z góry. Proszę o info, czy się Pani decyduje, elo.

Po co masz się starać o taką klientkę, bez przesady. Jak umiesz robić, co robisz, to zawsze się znajdą
@hempmont ale Ty też puszczają smutna historię o tym, że masz dużo rachunków do zapłacenia i samotnie wychowujesz syna? Po drugie lololol. Opka napisała, że z reguły nie jeździ do klientek, a tu zrobi wyjątek i to za free. Więc dla mnie bezczelnością jest się targowanie kiedy ktoś i tak robi dla nas wyjątek i to za free. Ja na miejscu tej laski bym zaplacila za dojazd dodatkową kasę jeśli nie robi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Catttana: temat w poście jest inny, to że baba wydaje tyle na paznokcie, nie mając za dużo hajsu, to inny temat. @underneath: przecież są tacy ludzie, serio xDD to, że ty jesteś racjonalna, nie znaczy że inni są xD
@rozowamirabelka: Trochę sporo bierzesz za zrobienie paznokcie w swoim domu bez dojazdu, ale to pal licho sześć (np w Gdańsku w spa biorą 80-90 zł za wizytę na miejscu za hybrydę), rozumiem trochę w sumie. Ale jeśli babka taką wiadomość Ci śle, to znaczy, że będzie się na 90% czepiać wszystkiego. A to, że nie dociągnęłaś do skórek, a to, że przecież nie taki kolor itp.. Ktoś napisał, żeby jej odpisać,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@rozowamirabelka: szczególnie jak nie znasz typiary, to pisz prosto. Pani szanowna, zrobiłam wyjątek i zgodziłam się na dojazd, nie oczekiwałam zwrotu za paliwo, a teraz jeszcze targuje Pani cenę. Moja cena jest taka i taka, jestem jutro o tej godzinie, pobieram płatność z góry. Proszę o info, czy się Pani decyduje, elo.


Po co masz się starać o taką klientkę, bez przesady. Jak umiesz robić, co robisz, to zawsze się znajdą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vinnaya: to nie hybryda tylko przedłużanie na formie z hybrydą + doliczam za termin natychmiastowy bo laska wymyśliła sobie jakiś termin z dupy i stwierdzila że ona musi na już mieć paznokcie, stąd ta cena