Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 187
Pracuję jako stylistka paznokci i przyjmuję klientki u mnie w domu. W tym przypadku zrobiłam wyjątek i umówiłam się z klientką, że przyjadę do niej, bo ta jest samotną matką i nie ma z kim zostawić syna. Jutro mam jechać i przed chwilą dostałam taką wiadomość, coś czuję, że nie będzie chciała mi zapłacić.
#madka #grazynacore #500plus #bekazpisu #p0lka #pis #karyna #madki #bekazpodludzi
Pobierz
źródło: comment_1612027740jwGRTSkr4jI8ftB4JC3ZxG.jpg
  • 95
@rozowamirabelka: nie jedź do niej i tyle - temat zakończy się samoistnie i unikniesz kłopotów

klient nie ma czym zapłacić to nie ma usługi (tutaj akurat paznokci) - tu się nie ma nad czym zastanawiać, tobie też nikt do lodówki jedzenia nie przywiezie jak sobie nie zarobisz.
@rozowamirabelka zgodz sie ale tylko jesli bedzie miec odliczone rowno pieniedze. Jak przyjedziesz upewnij sie czy ma rowno odliczone bo nie bedziesz jak miala sie z nia rozliczyć za usluge. To 10zl jest warte upewnienia sie ze bedzie miala ci jak zaplacic
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rozowamirabelka: nie miej hajsu na rachunki, ale miej hajs na paznokcie XD Najwyżej guwniak będzie jadł wczorajsze kajzerki z margaryną.
Jak nie masz kasy to odmawiasz sobie przyjemności. Ty takie trudne do zrozumienia?
@banjo Według mnie, to się wszystko łączy ze sobą. Jak baba wyjeżdża z bombelkiem i targuje się o 10 zł, to istnieje podejrzenie, że może nie zapłacić w ogóle.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 75
Sytuacja rozwinęła się tak, że odpisalam jej, że no niestety, ale ja też mam rachunki do zapłacenia a już i tak jej obniżyłam cenę na co ona odpowiedziała "no napewno" XD
Mimo wszystko pojechałam do niej. Żeby Wam zobrazować sytuację to ona mieszka w nowo wybudowanym bloku w nowoczesnym mieszkaniu około 35m², ale w okropnym syfie(porysowane ściany przez brajanka i wszędzie rozrzucone zabawki). Odkąd weszłam mówiła, że sprzątała zanim przyszłam i narzekala,