Wpis z mikrobloga

normalnie trzba czy to tirowi czy osobówce umożliwić włączenie się do ruchu.


@fraciu: MOŻNA, a nie trzeba. To włączający się do ruchu ma obowiązek ustąpić pierwszeństwa. Jak nie ma możliwości zjazdu na pas po lewej to włączający się do ruchu ma obowiązek nawet się zatrzymać jeśli to konieczne.
  • Odpowiedz
@polemarchos: ja mimo trzeciego ataku bestii ze wschodu nadal widuję kierowców z napędem na tył na letnich. Bo przecież jak na tył to wiadomo że pod górkę podjedzie a zresztą dwa dni popada i po ziemie to po co zmieniać ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 3
@lightman_ltm wy jesteście #!$%@? mi czasem tir zjedzie żebym mugl się włączyć czasem ja, albo trochę zwolnię i wszystko jest ok. To tak zwana kultura ale widać wam jej brak bo ja mam pierwszeństwo hahahha zatrzymaj się tam bo ja jadę xD beka z was
  • Odpowiedz
wy jesteście #!$%@?


@fraciu: chyba ty... czytaj ze zrozumieniem. Jak nie ma miejsca, żeby ustąpić to w dupie mam czy on się musi zatrzymać czy nie. Nie #!$%@?ę się w kogoś bo książę musi włączyć się do ruchu.
  • Odpowiedz
  • 0
@lightman_ltm jak nie masz miejsca na autostradzie lol? Chyba w korku zawsze możesz zwolnić zjechać na inny pas itp. no chyba że jest korek a tak zawsze są możliwości, można przyspieszyć itp
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@polemarchos: Powinni takim kary finansowe wlepiać czy nawet prawko zatrzymywać.
Dzbany same się o to proszą gdzie ewidentnie tu widać którzy i co #!$%@? w takich warunkach.

Ciekawe, czy nie dałoby się tego podpiąć pod spowodowanie zagrożenia w ruchu gdyż w końcu tak często zaczynają się karambole.
  • Odpowiedz
@polemarchos: jedyny grubszy dzwon, jaki w swoim samochodowym życiu miałem, powstał właśnie w podobnej sytuacji. Tylko, żeby było śmieszniej, ja jechałem po tej drugiej, pustej stronie na twoim zdjęciu. Przede mną dwie inne osobówki, przed nimi tir. I tenże tir widząc poblokowanych kolegów po drugiej stronie, postanowił się zatrzymać i spytać, czy im pomocy nie trzeba. Ale zjechać na pobocze, pełne śniegu i pewnie lodu? Nieee, to by za ryzykowne
  • Odpowiedz
@polemarchos: odkąd jestem na pracy zdalnej i nie dojeżdżam 30km w jedną stronę codziennie autostradą do roboty z miasta powiatowego do wojewódzkiego to jestem innym człowiekiem. 8h w robocie to mniej stresu niż 30 minut na polskiej autostradzie.
  • Odpowiedz
@fraciu: chłopie, ty czegoś nie rozumiesz. Nie chodzi o to ze tir jedzie na rozbiegowym, a ja go nie wpuszczę, bo jestem złośliwy. Chodzi o to, ze prawym jedzie tir, ja jade lewym, bo mam zamiar go wyprzedzić, na rozbiegowym jest drugi tir i ten na prawym zamiast zwolnić żeby wpuścić kolegę, woli wpieprzyc mi się przed maskę na lewy i spowodować moje awaryjne hamowanie. To jest właśnie bycie imbecylem
  • Odpowiedz
@sailor_73: Kretyn to ty jesteś, zwykły pajac. Szkalujesz tirowców i kurierów po czym idziesz do sklepu po zakupy a później odbierasz paczke w paczkomacie albo w domu. Logicznym jest że skoro jest takich aut dużo na drodze to jakiś procent będzie debili jak w każdym zawodzie ale ty jesteś zwykłym baranem i będziesz tu wylewal żale na całe grupy zawodowe. Zwykła antyludzka menda. Prawko mam od nastu lat i kultura
  • Odpowiedz
@Rafal90: ciebie się #!$%@?ło totalnie, nie znosisz krytyki zawodu - trudno
a co dla ciebie jest logiczne dla innych może nie jest, jak kretyni łamią przepisy bo one ich nie obowiązują to będę ich krytykował i ujadanie takich piesków niczego nie zmieni, a ty popatrz jakie poparcie ma ten wpis wiec chyba twój punkt widzenia jest do dupy a nie mój
a jak byś nie zauważył to nie ja jestem
  • Odpowiedz
@sailor_73: Nie pracuje jako kierowca. Wpis ma poparcie gówniarzy internetowych którzy nigdy nie pracowali w takim zawodzie i wielu rzeczy nie rozumieją. Ludzie lubią też stereotypy i chętnie je stosują a w osobówkach jeździ ogrom idiotów jakby policzyć procent debili to pewnie wyszło by na to samo. Ja po prostu nie lubie szkalowania całych grup zawodowych, państw i uogólniania ludzi, wrzucania ich do jednego wora.
Ty stosujesz retorykę buraka bo
  • Odpowiedz