Wpis z mikrobloga

#!$%@?, brak mi słów xD rząd #!$%@? każdą możliwą nić gospodarki i teraz dobrał się do odbierania możliwości decydowania o własnym ciele w postaci ustawy w dzienniku ustaw. Ja #!$%@?.exe. Nienawidze tego kraju, tego dojeżdżania wszystkiego i wszystkich, dobija mnie fanatyzm religijny, który przeradza się w chore decyzje i w kształtowanie światopoglądu tym, którzy chcą żyć po swojemu. Pluję na większość starych ludzi, którzy sprzedali się za kolejną emeryturę i mają w dupie to, jak będą żyć przyszłe pokolenia. Trochę kapnie też na tych młodych, którzy sprzedali się za 5 stówek.

No, także tego. #przemyslenia #pis #krajzdykty
  • 334
  • Odpowiedz
@Aiden7 Abstynencja może być od różnych rzeczy, nie tylko od alkoholu. Na przykład od seksu. Jestem w szoku, że muszę komuś coś tak podstawowego tłumaczyć.
  • Odpowiedz
@Ethellon:

Jeżeli mówisz o abstynencji od seksu to znaczy, że nie znajdziemy porozumienia, bo wyznajemy inne podejście. Ja uważam, że to co ludzkie jest dla ludzi i wybór przy ewentualnym zapłodnieniu powinien być ogólnie dostępny np. tabletka dzień po.

Abstynencja od samego seksu nie jest rozwiązaniem, bo powoduje napięcie seksualne, co nie jest dobre.

Pas cnoty też działa w sumie.
  • Odpowiedz
@Ethellon: przez takie gadanie jestem za tym, żeby kazżdy człowiek w okresie edukacji musiał się tydzień zajmować upośledzonym człowiekiem w jakimś hospicjum. Umyć mu tyłek, nakarmić, poczytać. Zobaczyć to bezsensowne cierpienie i ogrom energii którą trzeba włożyć aby zająć się tylko jednym takim człowiekiem. Co do zasady zgadzam się, że każdy ma prawo żyć, ale trzeba znać też konsekwencje narodzin takiego dziecka - taki upośledzony człowiek praktycznie zabiera innemu życie
  • Odpowiedz
czekaj czekaj, czyli jak masz pasożyta np. tasiemca, to nie możesz go zabić bo jest w Twoim ciele, ale żyje więc to zabójstwo? xDDDD


@Lapidarny: Jeśli nie rozróżniasz tasiemca od człowieka, to nie ma już dla ciebie nadziei.
  • Odpowiedz
@kontonr77: Jedno i drugie ingeruje w życie żywiciela/ki. Więc zgodnie z tą retoryką dziecko jest ważniejsze od matki?

Ponieważ matka nie może z jego powodu nic z nim zrobić, chociaż znajduje się w jej ciele?
  • Odpowiedz