Wpis z mikrobloga

#!$%@?, brak mi słów xD rząd #!$%@? każdą możliwą nić gospodarki i teraz dobrał się do odbierania możliwości decydowania o własnym ciele w postaci ustawy w dzienniku ustaw. Ja #!$%@?.exe. Nienawidze tego kraju, tego dojeżdżania wszystkiego i wszystkich, dobija mnie fanatyzm religijny, który przeradza się w chore decyzje i w kształtowanie światopoglądu tym, którzy chcą żyć po swojemu. Pluję na większość starych ludzi, którzy sprzedali się za kolejną emeryturę i mają w dupie to, jak będą żyć przyszłe pokolenia. Trochę kapnie też na tych młodych, którzy sprzedali się za 5 stówek.

No, także tego. #przemyslenia #pis #krajzdykty
  • 334
  • Odpowiedz
@kogut_20: dodam tylko że w zamian nie mamy nic, ani prawidłowej edukacji seksualnej ani łatwo dostępnych środków antykoncepcyjnych dla dwóch płci a dlaczego? Bo Jesus uważal że to złe xd więc taki uj, macie się bzykać i rodzic downy bo tak
  • Odpowiedz
Jeśli nie rozróżniasz tasiemca od człowieka, to nie ma już dla ciebie nadziei.


@kontonr77: no przecież dopiero był plakat że TO TEŻ ŻYWE STWORZENIE A TO ŻE NIE MA JESZCZE MÓZGU TO NIC BO TO NIE TWOJE CIALO XD
  • Odpowiedz
@drzewnyzwierz: to wypier... za granice, można nienawidzić rządu ale kraju? Przez takie ameby nigdy w tym kraju nie nadejdzie zgoda. Śmiem twierdzić, że większość obywateli chce dobrze dla kraju, każdy ma inną koncepcje PIS PO Konfa Razem, po prostu każdy ma inną wizję. Warto tego posłuchać, ale gardzę każdym właśnie takim frajerem, wstydzącym się własnego kraju. Masz tu tradycje, rodzinę, przyjaciół, rozrywkę, edukację itp. a nienawidzisz Kraju. Po prostu splunąć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ethellon: Żyjemy w społeczeństwie. Demokratycznym podobno.
Ustawy w obrębie możliwości aborcji powinny opierać się na KOMPROMISIE obu stron nie narzucane jednostronnie bez dopuszczenia do głosu drugiej strony jak to ma miejsce obecnie.
Obecny kształt jedynie otwiera drogę do aborcyjnego podziemia i lęku kobiet przed ciążą co na pewno nie wpłynie pozytywnie na dzietność Polek.
  • Odpowiedz
@drzewnyzwierz: a to dopiero poczatek zaraz wprowadza przymus walenia sobie na czole tatuażu upamiętniającego smoleńska tragedie i kto bedzie paradowac bez tatuazu straci wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz