Wpis z mikrobloga

#!$%@?, brak mi słów xD rząd #!$%@? każdą możliwą nić gospodarki i teraz dobrał się do odbierania możliwości decydowania o własnym ciele w postaci ustawy w dzienniku ustaw. Ja #!$%@?.exe. Nienawidze tego kraju, tego dojeżdżania wszystkiego i wszystkich, dobija mnie fanatyzm religijny, który przeradza się w chore decyzje i w kształtowanie światopoglądu tym, którzy chcą żyć po swojemu. Pluję na większość starych ludzi, którzy sprzedali się za kolejną emeryturę i mają w dupie to, jak będą żyć przyszłe pokolenia. Trochę kapnie też na tych młodych, którzy sprzedali się za 5 stówek.

No, także tego. #przemyslenia #pis #krajzdykty
  • 334
  • Odpowiedz
@Volki: płód to nie człowiek. A porównywanie aborcji na płodzie do zabójstwa dorosłego człowieka to już w ogóle ręce opadają. Nie kontynuujmy juz dyskusji. Miłego dnia i mam nadzieje, ze kiedyś zrozumiesz jak bardzo się myliłeś, mam tylko nadzieje, ze nie na swoim przykładzie i nie będzie to kosztem twojego życia i szczęścia.
  • Odpowiedz
@FizzyDrink handel w niedziele akurat nie wpłynął na gospodarkę, więc mozesz skreślić. Budowanie rodziny jest o wiele bardziej potrzebne w kwestii psychologicznej w czasie informatyzacji gdzie rodzice nie maja czasu razem spedzic czasu bo oboje pracują, a dzieci wychowuje internet. Dla spoleczenstwa wyjdzie to na lepsze bo pomoze zbudowac empatie i relacje z ludzmi
  • Odpowiedz
#!$%@?, brak mi słów xD rząd #!$%@? każdą możliwą nić gospodarki i teraz dobrał się do odbierania możliwości decydowania o własnym ciele w postaci ustawy w dzienniku ustaw. Ja #!$%@?.exe. Nienawidze tego kraju, tego dojeżdżania wszystkiego i wszystkich, dobija mnie fanatyzm religijny, który przeradza się w chore decyzje i w kształtowanie światopoglądu tym, którzy chcą żyć po swojemu.


@drzewnyzwierz: dodaj do tego jeszcze, że w dodatku w niektórych aspektach, nawet
  • Odpowiedz
@Ethellon: Ale Ty jesteś #!$%@? ciemny. Widzisz, że zdecydowana większość ma inne zdanie, ale nieeeee będę #!$%@? brnąć w zaparte chociażby zniszczyli mnie argumentami. Ty to musisz mieć silny charakter...
  • Odpowiedz