Wpis z mikrobloga

#!$%@?, brak mi słów xD rząd #!$%@? każdą możliwą nić gospodarki i teraz dobrał się do odbierania możliwości decydowania o własnym ciele w postaci ustawy w dzienniku ustaw. Ja #!$%@?.exe. Nienawidze tego kraju, tego dojeżdżania wszystkiego i wszystkich, dobija mnie fanatyzm religijny, który przeradza się w chore decyzje i w kształtowanie światopoglądu tym, którzy chcą żyć po swojemu. Pluję na większość starych ludzi, którzy sprzedali się za kolejną emeryturę i mają w dupie to, jak będą żyć przyszłe pokolenia. Trochę kapnie też na tych młodych, którzy sprzedali się za 5 stówek.

No, także tego. #przemyslenia #pis #krajzdykty
  • 334
  • Odpowiedz
@markhausen: ile? Ale prosze o faktyczne dane. Moze problem nje w tym tkwi ze rodza tylko kto rodzi. Ponadto od tej aborcju juz jest bardzi blisko zeby zycie stracilo sens traktowac jak zabawke ciaze... i chcesz oowiedziex ze taka osoba powinna miec jeszcze wieksze prawa? Pluje na nie.!
  • Odpowiedz
@MangoZjem: Chyba żartujesz? Wszystko się zmieniło! Niby zakazali aborcji z powodu wad płodu, ale w uzasadnieniu napisali, że życie dziecka można poświęcić jedynie w przypadku zagrożenia życia kobiety (zagrożenie zdrowia jest niewystarczające). Uzasadnienie otworzyło pole do usunięcia pozostałych wyjątków.
  • Odpowiedz
Jejku ile poruszających historii o podcieraniu i cierpieniu. Jeśli któryś z was abrocjoniści padnie ofiarą losu i wasze dzieci przegrają na tej loterii genowej to zawsze możecie pojechać na weekend na Słowację czy gdzie tam te legalne kliniki są. Tyle bezsensownej gadki, łez i emocjonalnych manipulacji jakby naprawdę wam zabronili zabić te dzieci xD
Dlatego właśnie gospodarka > światopogląd. Głosujcie na Konfederację to lżej się będzie żyło a i więcej pieniędzy w
  • Odpowiedz
@markhausen tu nie rozchodzi się o usuwanie ciąż z chorymi płodami tylko o usuwanie ciąży bo jak dawała dupska to się gumy nie chciało założyć. 80% protestujących walczy o taki właśnie przywilej
  • Odpowiedz
@Ethellon: w tej dyskusji juz dawno przestalo obchodzic kogokolwiek to co sobie myslisz. A ty z jakas dziwna pewnoscia siebie zakladasz, ze jest inaczej. Wiec cie uswiadamiam. Najlepsze w tym jest to, ze ci ktorzy srednio garna sie do budowania rodziny i nawet dziewczyny nie maja, strasznie orenduja za zyciem. Cos tam pieprzysz o latwosci wychowania dzoecka zdeformowanego naprzeciw majac wybor aborcji. Ja #!$%@?...to chyba pozostaje nic innego jak zyczyc
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
o własnym ciele


@drzewnyzwierz: Kto broni decydowania o własnym ciele??? Mówisz o decydowaniu o ciele obcym, którym jest dziecko?

@Bartholomew: No to w takim razie znajdź/cie sposób by oddzielić niechciany płód od kobiety która go nie chce w pierwszym trymestrze zamiast uprzedmiotowiać kobiety sprowadzając je do roli żywych inkubatorów bez ich zgody.
Może jakiś katolicki inkubator zdolny rozwijać życie od pierwszego tygodnia ciąży. Warto pomyśleć. Ale do tego
  • Odpowiedz
@drzewnyzwierz: Ej uroniłem właśnie kilka łez czytając twój wywód. Łącze się z tobą w bólu. I mam małą radę, jeśli ci jest tak źle i się nie podoba to wyjedź i się tu nie pokazuj. Jest wolność i swoboda, wybierz sobie kraj i papa. KAŻDY ma możliwość wyboru miejsca do życia dlatego nie rozumiem dlaczego się tu kisisz. Nie potrzeba nam tu takich wiecznie użalających się nad sobą malkontentów.
  • Odpowiedz
@Smol_PP: Prosta sprawa - po za tymi nielicznymi przypadkami gwałtu metody na niezachodzenie w niechcianą ciążę są dwie: 1) niedoprowadzanie do możliwości zaistnienia ciąży; 2) niepostrzeganie zajścia w ciążę jako czegoś niepożądanego.
  • Odpowiedz