Aktywne Wpisy

paramite +96
#mecz
Ale z tą szakirą to by zasmakował życia, kaszankę by jej wsadził bez gumki do małej norki, nawet lewatywy mogłaby nie robić
Ale z tą szakirą to by zasmakował życia, kaszankę by jej wsadził bez gumki do małej norki, nawet lewatywy mogłaby nie robić
#p--o #takaprawda #oswiadczenie
Piłem Guinessa w kilku krajach i żaden nie ma podjazdu ani trochę do Guinessa z UK, pyszne, kremowe i palone p--o z kulką w puszce żeby bić pianę przy każdym łyku, a alk to max 4% tyle waży uczciwy browar. Guiness poza UK to szczyny z dodatkiem alkoholu i bez piany i tego kremowego jabadu przy każdym łyku. Smacznego piwosze
Piłem Guinessa w kilku krajach i żaden nie ma podjazdu ani trochę do Guinessa z UK, pyszne, kremowe i palone p--o z kulką w puszce żeby bić pianę przy każdym łyku, a alk to max 4% tyle waży uczciwy browar. Guiness poza UK to szczyny z dodatkiem alkoholu i bez piany i tego kremowego jabadu przy każdym łyku. Smacznego piwosze
źródło: 2333
Pobierz




źródło: comment_1611731313lYbwDynse3yUkCvHyKEmt8.jpg
Pobierzźródło: comment_1611734320p8n8V5qSagdL8KMjYmsDkS.jpg
Pobierz( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_1611741275EQcmoMCwJKYEbxsaElRngx.jpg
Pobierzźródło: comment_161174603640aKDVOOGZ5rk3EviWG4RZ.jpg
Pobierzpick 1
trudno mi znaleźć jakieś porównanie, może np. jakby był motorniczy super nowoczesnego składu vs składu który ciągną konie i motorniczy musi po nich sprzątać xD
Taki argument jak podałeś to w zasadzie w ogóle podważa sens porównywania jakichkolwiek technologii XD
Ale jak mam odpowiedzieć to odpowiem - dobry kod to taki, który działa, który nie powoduje niespodziewanych błędów, jest czytelny dla innych programistów i daje się łatwo rozwijać
Taki kod da się napisać nawet w Assemblerze przy użyciu kartki i ołówka, ale języki programowania i technologie dookoła nich dostarczają nam wielu różnych narzędzi, które ułatwiają pisanie takiego kodu - żeby wymienić
@powaznyczlowiek: no problemo w PHP, języku zorientowanym obiektowo. Ale jeśli nie umiesz napisać takiego kodu w PHP, które jest takie proste, to może lepiej pisz w Logo.
Kompilator Ci potrzebny do napisania ładnego kodu? Do pisania dobrego kodu i utrzymania projektu, to potrzeba masy innych rzeczy, które są luźno powiązane z
@powaznyczlowiek: jak korzystasz z jakiegoś frameworka typu symfony, i nie wynajdujesz ciągle koło na nowo klepiąc wszystko od podstaw, to bardzo szybko.