Wpis z mikrobloga

  • 193
Pewnie niewielu z was wie ale Białystok jest jedynym miastem w Polsce gdzie obowiązuje zakaz zamykania pojazdów na parkingach w obrębie centrum miasta.
Jest tak z powodu niedźwiedzi polarnych którym zdarza się atakować ludzi, dzięki temu, że w pobliżu jest zawsze otwarty jakiś samochód bez przeszkód możemy się w nim schować i przeczekać atak niedźwiedzia.

#heheszki #bialystok #podlasie #ciekawostka #coolstory #truestory i chyba #pasta ##!$%@? ##!$%@? #zima
KanapkaPL - Pewnie niewielu z was wie ale Białystok jest jedynym miastem w Polsce gdz...

źródło: comment_1611650713I7HyqQoPBQu6aXfGHbDBAN.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • 50
@Szubrawski niewiadomo czemu ale Multipla wzmaga w niedźwiedziach agresję.
W 9/10 przypadków multiple są atakowane przez miśki.
Aktualnie prowadzone są badania na ten temat na wydziale leśnym w Białowieży ale cały czas wychodzi im bimber.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@KanapkaPL: Potwierdzam.
Sam skorzystałem uciekając do takiego samochodu przed niedźwiedziami.
Dla pewności oddaliłem się nim na kilka ulic ale osaczyły mnie psy.

Z deszczu pod rynne. Prawdziwy dziki wschód. Zwierzogród jakiś.
  • Odpowiedz
@KanapkaPL: wy się śmiejecie, a moj ojciec kiedys opowiadal, ze za mlodych lat, jakies 30clat temu, jego znajomy z Poznania serio myslał, że w Bstoku są nieustanne mrozy i niedzwiedzie polarne :P
  • Odpowiedz
@KanapkaPL: Bzdura, nikogo na to nie nabierzesz. Te samochody są otwarte po to, aby niedźwiedzie polarne same mogły wchodzić do środka w ramach ucieczki przed podlaskim chłopem.
  • Odpowiedz