Wpis z mikrobloga

@ciemnienie: po prostu pytam.
Tak jak zapytałabym każda inna osobę, która raz pisze o zerowaniu butelki, a potem że to był tylko jeden kieliszek.

Nie interesujesz mnie ty jako ty, nie rozliczam cię, wbrew temu co sugerujesz w swoim syndromie oblężonej twierdzy, z niczego. Nie interesuje mnie ile masz lat, jesteś jedna z tysięcy anonimowych ludzi w necie.
Rozbawiła mnie ta nieścisłość - ot i całość historii. Plus skomentowałam Twoje rzucanie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@nama: @ciemnienie: wyluzujcie kobietki. Jak jeden opiekun jest trzeźwy, to nie widzę powodu, dla którego drugi nie mógłby się napić. No jedziecie w trójke na ten SOR o 3.00 i co? Sami musicie dziecko operować, że alko robi różnicę? Co innego notoryczne upijanie się, a co innego jakieś winko od czasu do czasu.
@Radek41: To jest choroba ktora trzeba leczyc... i wcale mi nie chodzi z kims spisz co robisz koledze... tylko afiszowanie sie z tym na prawo i lewo.. rozumiem ze namawiasz mlode spoleczenstwo to AHOJJ JEST super probujcie jak ja z kolega, jak cos sie rypnie to nie ma ciezaku na barkach...
@Radek41 no już pomijam wszelkie aspekty społeczne. Uważam jednak, że dziecko powinno być karmione piersią. Wiem, że w parach heteroseksualnych nie zawsze matka karmi piersią, ale nie powinno się na siłę zabierać dziecka od mleka z cycka.