Wpis z mikrobloga

@NickciN:

Według mnie geje/lesbijki niech nie mają dzieci i tyle.

Nie bo nie, ciekawe podejście, nie zdarza ci się zbyt często argumentować swojego zdania co nie?

kościelne też nie bo większość księży po prostu im nie da. A nie będzie się ustawą nakazywać aby dawali ślub..

Ale wiesz, że dosłownie nikt nie próbuje wymusić na związkach religijnych w Polsce udzielania ślubów parom jednopłciowym? Wszelkie próby zmiany prawa odnoszą się do ślubów
@Ptrg: czym mam to argumentować typie? Po prostu tak uważam i tyle. Nie będę prowadził nad tym badań naukowych czy to dobre czy nie, nie zamierzam wchodzić w dyskusje czy to ma sens czy nie. To jest moje zdanie którego nie zmienie i tyle. Jak masz inne to miej, co mnie to
@NickciN: Oczywiście, że nie musisz argumentować, do wszystkiego możesz podchodzić w ten sposób i kreować sobie opinie na zasadzie" tak bo tak" i "nie bo nie" bez żadnego przemyślenia czy argumentacji. Ja tylko uważam takie podejście za antyintelektualne i szkodliwe, zwłaszcza, że potem tacy ludzie jak ty (których w Polsce i pewnie wszędzie na świecie znajdziesz tysiące) głosują w różnego rodzaju wyborach na polityków, którzy podzielają ich zdanie, w tym przypadku