Wpis z mikrobloga

@Radek41: o ja #!$%@?. Miałem znajomych LGBT, pracowałem z takimi osobami. Są spoko, normalni ludzie. Śluby cywilne powinny być dostępne. Ale dzieci to przesada w #!$%@?.... znajoma wychowywała się z matką która rozwiodła się z mężem i związała z inna babeczką. Mówi, że cringe w #!$%@? był. Wraca do domu a jej matka się liże z jej macocha
  • Odpowiedz
Wraca do domu a jej matka się liże z jej macocha


@NickciN: no i? nigdy nie widziałeś swoich rodziców wyrażających swoje uczucia? współczuję, to już mogłeś trafić do homorodzinki, przynajmniej nie byłaby dysfunkcyjna
  • Odpowiedz
@NickciN:

Mówi, że cringe w #!$%@? był. Wraca do domu a jej matka się liże z jej macocha

Okazywanie uczuć jako cringowe w oczach dziecka nie brzmi jak dobry argument przeciwko wychowywaniu dzieci przez pary jednopłciowe.
  • Odpowiedz
@Radek41: @Ptrg: dobra, piszcie co chcecie. Według mnie geje/lesbijki niech nie mają dzieci i tyle. Śluby cywilne powinni mieć, kościelne też nie bo większość księży po prostu im nie da. A nie będzie się ustawą nakazywać aby dawali ślub..
  • Odpowiedz
@NickciN:

Według mnie geje/lesbijki niech nie mają dzieci i tyle.

Nie bo nie, ciekawe podejście, nie zdarza ci się zbyt często argumentować swojego zdania co nie?

kościelne też nie bo większość księży po prostu im nie da. A nie będzie się ustawą nakazywać aby dawali ślub..

Ale wiesz, że dosłownie nikt nie próbuje wymusić na związkach religijnych w Polsce udzielania ślubów parom jednopłciowym? Wszelkie próby zmiany prawa odnoszą się do
  • Odpowiedz
@Ptrg: czym mam to argumentować typie? Po prostu tak uważam i tyle. Nie będę prowadził nad tym badań naukowych czy to dobre czy nie, nie zamierzam wchodzić w dyskusje czy to ma sens czy nie. To jest moje zdanie którego nie zmienie i tyle. Jak masz inne to miej, co mnie to
  • Odpowiedz
@NickciN: Oczywiście, że nie musisz argumentować, do wszystkiego możesz podchodzić w ten sposób i kreować sobie opinie na zasadzie" tak bo tak" i "nie bo nie" bez żadnego przemyślenia czy argumentacji. Ja tylko uważam takie podejście za antyintelektualne i szkodliwe, zwłaszcza, że potem tacy ludzie jak ty (których w Polsce i pewnie wszędzie na świecie znajdziesz tysiące) głosują w różnego rodzaju wyborach na polityków, którzy podzielają ich zdanie, w tym
  • Odpowiedz
@Detonae: lol, wypice wina na wieczór to patologia. Nieźle masz zryty beret. Nie, roczne dziecko nie potrzebuje nocnych karmień. Wybudzenie się co jakiś czas może być spowodowane wieloma czynnikami.
  • Odpowiedz