Wpis z mikrobloga

@Swiety_od_mordercow: ta, ta. Rób dalej z logiki #!$%@?. Ja nie mogę mieć takiej cechy, że po prostu nie akceptuje dzieci w parach homo, nic tego nie zmieni i jestem atakowany. Ale jak homo mają inna orientacje to już przecież jest CECHA i morda w kubeł xDDDD Bo mnie można atakować bo przecież jestem hetero.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@Radek41: biedne maleństwo, które potrzebuje mamy i piersi ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@ciemnienie: No i super - dwie mamy, cztery piersi. Nawet najbardziej idealna, choć z całą pewnością zaściankowa matka-półka nie osiągnie takiego zaspokojenia potrzeb dzieciaczka, jak dwie homo-mamy. Jedna może być tą karmiącą, jeżeli urodzi dziecko, a druga tą robiącą za smoczka zupełnie jak w pierwotnych wioskach w dzikiej Afryce.

Proponuję tekst o
  • Odpowiedz
@ciemnienie: bo? Bo mówię swoje zdanie? Bo nie piję mając małe dziecko? Bo poświęcam się dziecku nie pracy? Bo leczę się? Tak poza tym nie biorę psychotropów. Ty za to jesteś patologiczną pijaczką, do tego z betonem zamiast mózgu, bo nie potrafisz przyjąć krytyki. Wiesz, wydaje mi się, że jestem o wiele bardziej normalna niż Ty i jesteś ostatnią osobą, która powinna krytykować innych. Ja się zajmuję akurat swoim życiem,
  • Odpowiedz