Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Do związku wolelibyści - biorąc pod uwagę, że inne aspekty typu wygląd, charakter, zachowanie u obu dziewczyn dają tyle samo punktów w rankingu, wiek ten sam:
1. dziewczynę z inżynierem, ale takim gównianym, która pracuje na 3 zmiany za minimalną w sklepie z ciuchami (pracuje po rok to tu, to tam, np. ikea, sklep z bielizną, reserved itp., zazwyczaj nie przedłużają jej umowy) bo boi się otworzyć własną firme (brak środków, strach przed kredytem) a nigdzie do pracy biurowej z tym inżynierem nie chcą jej przyjąć (bo brak doświadczenia, jakby się ogarneła to zarabiałaby od 3k do 20k netto. Dorabia sobie nagrywając dżingle, ma z tego jakies 300zł co miesiąc, w porywach do 1000zł. W tym kierunku nie chce sie rozwijac bo sie boi ryzykować i musiałaby rzucic prace w sklepie (XD). Średnio gospodaruje pieniędzmi, oczekuje, że będe jej dokładał do zakupu komputera czy do wakacji bo ona zarabia mniej
2. dziewczynę po maturze i kursie, która na 1 zmianę zarabia 3500 netto, awansuje co roku/półtora, ma stabilne zatrudnienie (7 lat w jednej firmie) ale w ciągu kolejnych 5-8 lat nie chce iść na studia zaoczne i raczej zawsze zostanie z samą maturą, jedyne co to chce robić kolejne kursy żeby dostawać kolejne awanse, może w dalszej przyszłości założy własną firmę wtedy zarobki na poziomie 8-15k netto. Dobrze gospodaruje pieniędzmi. Raz na jakiś czas bierze dodatkowe zlecenia, wychodzi na tym ok 500zł na plus za 1 zlecenie. Nie boi sie otworzyc w przyszlosci firmy biorac jakis mały kredyt, reszte pokryje z oszczedności. Nic pod względem finansowym ode mnie nie chce. Ale mocno wstyd, jak podaje wykształcenie a tam "średnie".

#zwiazki #niebieskiepaski #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #600abe9e25efed000a617b69
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 27
@AnonimoweMirkoWyznania: Co z rozkmina xD
A co to za wstyd mieć średnie mając dobra pracę / własną firmę? Wstyd to mieć kolesia co wylicza co do złotówki ile różowa będzie zarabiać za rok, a ile za 5 lat xD
Wstyd to mieć wykształcenie typu socjologia / polonistyka itd. (poza pojedynczymi wyjątkami gdzie ktoś ma bzika na tym punkcie i to dla niego przyjemność i wie, że kokosów z tego nie zrobi)
@AnonimoweMirkoWyznania ja #!$%@? jaki wybór xD ja bym wolał taka 26,5r, obowiązkowo magister farmacji uniwersytetu w Pułtusku, zarobki 3,499-3,508zl, koniecznie włosy 67cm, wymiary obowiązkowo 88,54,96, musi lubić lasagne, plebanię i cole light za 5,88zl, musi palić MARSy jasne mocne za 9,99, pić żubrówkę żurawinową w każdy 3. piątek każdego miesiąca zaczynającego się na literę p, nosić niebieską bieliznę za 99,98zl i jeździć na rowerze Romet za 2499zl, koniecznie fanka samochodów marki renault