Wpis z mikrobloga

@FoxX21: co kto lubi, prequele mi się ani jakoś super po premierze nie podobały jeszcze za dzieciaka ani znacznie później.

Przy czym ja ani filmów Marvela ani Star Warsów dla fabuły nie oglądam tylko dla ciekawie zrobionych efektów specjalnych itp.

Dlatego pomimo, że fabuła w nowszych cześciach faktycznie ssie pałę to jak dla mnie były to znacznie lepsze filmy od części 1-3.

Kto to dla fabuły ogląda, jak tam nawet Gwiazda
Gwiazda Śmierci przeprowadza wymianę cieplną z próżnią xD


@DiscoKhan: jakbyś chociaż obejrzał którąkolwiek część od początku to dowiedziałbyś się, że miejsce akcji nie odgrywa się w naszej galaktyce tylko w nieznanym miejscu, gdzie mogą przecież panować inne zasady fizyki. Ale lepiej być ignorantem jak typowy wykopek. Jesteś taki sam jak fabuła sequeli, którą sam opisałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MangoZjem: chciałbym kiedyś zobaczyć dokończony 4 godzinny "cut" Zemsty, z delegacją 2000, dodanymi szczegółami z nowelizacji Stovera (i z Labiryntu Zła też mogłoby być, dzieje tuż przed 3 częścią i w trakcie) (,)
@MangoZjem jedynym turboplusem "Mrocznego widma" jest Darth Maul? Ja widze znacznie wiecej:

- Qui Gon-Jin
- muzyka, "Duel of the fates" i inne utwory
- wyścigi pod racerow
- efekty specjalne
- Natalie Portman

Z takich mniejszych plusow to walki sa dobre (jesli przymknie sie oczy na pewne szczegoly), fajna postać Obi Wana, przedstawienie Coursant i Naboo, sama historia tez jest niezla (szczegolnie w porownaniu z przebudzeniem mocy, nie jest tak strasznie
Mnie to najbardziej zastanawia jak to jest możliwe że ta sama firma zrobiła Rogue 1 który był rewelacyjny oraz sequele które bardzo zawodziły delikatnie rzecz ujmując.

Ciekawe które z nich było wypadkiem przy pracy a które dokładnie zaplanowane.
@FoxX21: @Metrozaur: wut? Na odwrót. Aj, prequele, nie sequele. Ale co jest nową trylogią to już na 100% wiadomo, więc na diabły się czepiasz czegoś co w pięć sekund można ogarnąć?

Prequele, czyli części I-III są słabo technicznie zrealizowanie i mam tu na myśli montaż i prowadzenie historii. Sama fabuła, postaci i ich przemiany? Super. Zemsta sithow jest bardzo, bardzo dobra, ale całościowo prequele mają sporo braków.

Nowa trylogia, czyli
@Metrozaur: spoko, za 20 lat dorosnie pokolenie ktore tez bedzie uwazac sequele za meme material i cos calkiem fajnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dwa pierwsze filmy z prequelow maja momenty, ale tych kilka momentow nie sprawia ze to dobre filmy. Fajnie obejrzec pojedynki albo wyscigi z Ep1, ale to oznacza ogladanie scen z Anakinem Fantastycznym 6-letnim Pilotem czy Jar-Jarem, ktore mogly byc fajne gdy mialem 9 lat