Wpis z mikrobloga

Czyli co lepiej odpuścić i nie ryzykować i iść do sklepu kupić konsole i sukcesywnie dokupywać gry?


@Krzaku_83: tego nie napisałem. Po prostu konto w eshopie jest podobno całkiem łatwe do odzyskania. I ogólnie konta są uważane za mało wartościowe. Konta nie odsprzedasz łatwo bo jest kupujący ryzykuje, że szybko je straci. Z konta nie sprzedasz pojedynczych gier bo są przypięte do konta jak na steamie. Jak ci to pasuje to
@Krzaku_83: to jest zwykły swtich v2 z kartą 400 GB i prawie 1000 zł przebitki na grach cyfrowych. Możesz sobie porównać ceny konsol w necie i sobie przemyśleć, czy chcesz wydawać prawie tysiaka za konto z cyrfowymi grami
@Krzaku_83 Używanego Switcha za 1100-1200zł możesz kupić, więc tu tak naprawdę dopłacasz 1500zł za gry.
Gdybyś samemu chciał te 43 gry z osobna dokupić to na pewno byś zapłacił dużo więcej.
Pytanie czy wszystkie te gry cię interesują i czy godzisz się na ryzyko odkupienia czyjegoś konta ¯_(ツ)_/¯