Wpis z mikrobloga

Wielka Polzga hura. No juz Stasiu, daj spokój. Trzeba przepchać kibel panu anglikowi - ok.


@Korfanty39:

polaczki wciąż szukające docenienia xD


@knur3000:

W sumie tak nie wiem do końca o co wam chodzi. Jak ktoś sobie kota naklei na samochód, czy inny nic nie wnoszący do życia śmieszny obrazek to jest ok, a jak używa dobrych skojarzeń które Anglicy mają wobec Polaków to źle? To jakaś ujma, że sobie takie
@Korfanty39: Wstawaj samuraju, zesrałeś się.

1. "Faktopedia"? Tyle, że oni nie zajmują się hydrauliką, a chłodnictwem prywatnym i przemysłowym. Co z resztą widać po reklamie na boku tego vana.
2. Właściciel jest podobno fascynatem i jako hobby lubi łączyć historię z modelarstwem.
3. Ta forma reklamy bardzo dobrze przykuwa wzrok i jeżdżąc codziennie samochodem w okolicy Londynu nie sposób jest tego zauważyć.
4. Goście zarabiają bardzo dobre pieniądze, a jakby nawet
@Korfanty39: Możesz, możesz, nic trudnego. Wielu juz robilo. Najbardziej w filmach mafijnych podoba mi sie w jaki sposob traktuje sie ludzi ktorzy obracaja sie przeciwko grupie ludzi z ktorej sie wywodza - zero szacunku. A nawet po otrzymaniu innego niz polskie obywatelstwa, Brytyjczykiem, Niemcem, Norwegiem, Włochem czy Francuzem na pewno nie zostaniesz nawet, gdybys srał na Polske. Chyba, ze uwazasz, ze juz jestes to dawaj, napisz cos o twojej nowej narodowosci,
@StaryWedrowiec w tamtym tygodniu chyba była na reddicie historyjka jak to Brytol z Brytolem prowadzili firmę zajmującą się hydrauliką i jeden z nich czasami rozmawiając z klientem udawał że mówi z polskim akcentem, bo w ten sposób był częściej polecany wśród ludzi. Nie wiem czy to true story