Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki i Mirabelki!
Z lekkim opóźnieniem, ale zgodnie z obietnicą, udało mi się w końcu ogarnąć zrzutkę. Historię mojej choroby znacie, żeby nie było wrzuciłem też zdjęcia najistotniejszych dokumentów ale jeśli będziecie mieli jakieś pytania czy wątpliwości to pytajcie, postaram się je rozwiać. Z góry dziękuję za każdą przelaną złotówkę, bo w chwili obecnej jakakolwiek okazana pomoc jest dla mnie na miarę złota.

https://zrzutka.pl/9jnrxb

#rak #onkologia #nowotwory #shepardchoruje
demontre - Czołem Mirki i Mirabelki!
Z lekkim opóźnieniem, ale zgodnie z obietnicą, ...

źródło: comment_1610969656zxsP5GnHW1JdJFbVmzPuQu.jpg

Pobierz
  • 536
  • Odpowiedz
Mirek, Ty to jakiś oszust jesteś, w tej stylówce po lewej 100% hetero, jedyne w co mogę po zdjęciu uwierzyć, to ze moderowales na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dasz radę chłopaku, o kasę się nie martw, skup się teraz na walce!


@camilio: :D
  • Odpowiedz
Chodzi o to, ze Cie noga boli po spacerze czy o co biega?


@Tomasz200010: Nie czaję, pytasz o zdjęcie? Miałem kiedyś kontuzję kolana, w górach musiałem je zabezpieczać bo po całym dniu chodzenia mnie bolało.
  • Odpowiedz
o hui, niezłe juz siano zebrałeś :D a mimo to i tak musze wpłacić. Trzymaj się :)


@janabanana: No to jest dla mnie obłęd co się dzieje, niemniej za każdą wpłatę dziękuję!
  • Odpowiedz
Poleciało na symboliczną flaszeczke więc jak już wyzdrowiejesz to wypij zdrowie nasze, 22400 na te chwile raduje moje serce


@Sylwus1988: Dzięki wielkie, nawet nie wiesz jak bardzo mnie to raduje, bo myślałem, że 3.000 to prośba o dużo, a tutaj coś takiego, szok!
  • Odpowiedz
@rikimaru23321: spoczko, nie ma za co, sam mam lekka hipochondrię i jak tylko coś odbiegającego od normy zauważam to już bym najchętniej rezonans i tomografie robił. Z nerka się pilnuj, resztę kontroluj na usg/ badaniach krwi. To serio niewiele kosztuje, daje dużo spokoju, a w razie wu szybko pokaże czy coś jest nie tak, a lepiej wiedzieć wcześniej niż później
  • Odpowiedz