Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki i Mirabelki!
Z lekkim opóźnieniem, ale zgodnie z obietnicą, udało mi się w końcu ogarnąć zrzutkę. Historię mojej choroby znacie, żeby nie było wrzuciłem też zdjęcia najistotniejszych dokumentów ale jeśli będziecie mieli jakieś pytania czy wątpliwości to pytajcie, postaram się je rozwiać. Z góry dziękuję za każdą przelaną złotówkę, bo w chwili obecnej jakakolwiek okazana pomoc jest dla mnie na miarę złota.

https://zrzutka.pl/9jnrxb

#rak #onkologia #nowotwory #shepardchoruje
demontre - Czołem Mirki i Mirabelki!
Z lekkim opóźnieniem, ale zgodnie z obietnicą, ...

źródło: comment_1610969656zxsP5GnHW1JdJFbVmzPuQu.jpg

Pobierz
  • 536
  • Odpowiedz
jeśli będziecie mieli jakieś pytania czy wątpliwości to pytajcie


@demontre: dlaczego nie zgłosisz się do fundacji, która rozlicza z wydatkowanej kasy? Zbiórki na siepomaga organizowane są przez fundacje, a taka zrzutka nie weryfikuje na co idzie kasa.
  • Odpowiedz
dlaczego nie zgłosisz się do fundacji, która rozlicza z wydatkowanej kasy? Zbiórki na siepomaga organizowane są przez fundacje, a taka zrzutka nie weryfikuje na co idzie kasa.


@nowy_ja: W tej sytuacji chodziło gównie o czas. Możesz zaufać mi jedynie na słowo i dokumentację, którą tam umieściłem, że nie robię żadnego przewału. Zresztą jeśli śledziłeś temat wcześniej to widziałeś, że sam długo sceptycznie podchodziłem do zrzutki.
  • Odpowiedz
jakieś szanse, że przeżyjesz tę chorobę?


@YourDoom: Nigdy nie kłamałem, że nie - to stadium terminalne. Co nie zmienia faktu, że chcę żyć tak długo i tak dobrze jak tylko się da.
  • Odpowiedz
tylko pytałem, nie zarzucałem kłamstwa ani nic, życzę Ci, byś żył jak najdłużej


@YourDoom: Przepraszam, jeśli tak to zabrzmiało, bo teraz widzę, że mogło. Po prostu zawsze wprost mówiłem jak jest, żeby potem nikt nie miał mi za złe, że coś kręcę. W każdym razie dzięki i przepraszam, jeśli Cię uraziłem!
  • Odpowiedz
W tej sytuacji chodziło gównie o czas. Możesz zaufać mi jedynie na słowo i dokumentację, którą tam umieściłem, że nie robię żadnego przewału. Zresztą jeśli śledziłeś temat wcześniej to widziałeś, że sam długo sceptycznie podchodziłem do zrzutki.


@demontre: nie mówię, że robisz przewał, po prostu zrutka czy też pomagam.pl wielokrotnie służyły do przekrętów. Chociażby niedawna sprawa z kobietą, które twierdziła że choruje na nowotwór i m.in. wykopki wpłacili 400k. Okazało
  • Odpowiedz