Wpis z mikrobloga

Czemu w Polsce niebiescy noszą najczęściej fryzury na pędzla? Uważam, że lepiej wygląda fryzura bez ścinania boków i tyłu.
Tym bardziej mi się wydaje to absurdalne, jak facet nie ma zakoli.
Nie żeby coś, bo każdy ma prawo nosić, co mu się podoba, ale mam też prawo powiedzieć, że to nie w moim guście.
Zresztą, wcześniej był taki temat: https://www.wykop.pl/wpis/50078105/polscy-fryzjerzy-i-barberzy-gowno-kazdy-umie-tylko/
#fryzura #modameska #fryzjer #wlosy #wlosyboners #kiciochpyta #niebieskiepaski #rozowepaski i trochę #mirabelkopomusz
  • 114
@blablaelotrzydwazero: Przecież boki i tył to człowiek wygląda jak gówno jak tego nie przycina, a jak przytnie od razu czuje się parę klas wyżej jeżeli chodzi o atrakcyjność, że potrafię się sobie spodobać.

Szczerze mówiąc to nie znam nikogo komu by się to podobało. Ciekawe.

Poza tym przez pandemie ostatni raz u fryzjera była w lutym 2020r. czyli niedługo minie rok. Kupiłem sobie maszykę. Już dawno się zwróciła (fryzjer w lutym
@blablaelotrzydwazero: Bo im się zdaje że jak zrobią sobie taką fryzurę to będą wyglądać jak ten model z albumu u fryzjera. Poza tym w polskiej męskiej modzie obowiązuje owczy pęd, jak zobaczysz na kimś dwa razy jednego dnia tak samo zawiązany szalik to za miesiąc zobaczysz ich dwadzieścia.

"To dodaje "agresywności", "zadziorności"..

No tak, a jak na wilka zarzucić baranicę to będzie wpier... trawę a przynajmniej oni tak myślą.
:-)

Gx