Wpis z mikrobloga

Czemu w Polsce niebiescy noszą najczęściej fryzury na pędzla? Uważam, że lepiej wygląda fryzura bez ścinania boków i tyłu.
Tym bardziej mi się wydaje to absurdalne, jak facet nie ma zakoli.
Nie żeby coś, bo każdy ma prawo nosić, co mu się podoba, ale mam też prawo powiedzieć, że to nie w moim guście.
Zresztą, wcześniej był taki temat: https://www.wykop.pl/wpis/50078105/polscy-fryzjerzy-i-barberzy-gowno-kazdy-umie-tylko/
#fryzura #modameska #fryzjer #wlosy #wlosyboners #kiciochpyta #niebieskiepaski #rozowepaski i trochę #mirabelkopomusz
  • 114
  • Odpowiedz
@blablaelotrzydwazero: jak przestałem się obcinać na sebe z osiedla 3mm, spodobał mi się zaczes Hansa Landy, mam podobny łeb więc zapuściłem coś podobnego, bo mam proste włosy, toteż zawsze miałem uczesane i ułożone jak na zdjęciu, kilka miesięcy bez fryzjera, tylko wokół uszu i kark ogarnięty. Jak ściąłem znów, to koleżanki mówiły, że lepiej, bo

>miałeś fryzure jak mój dziadek

>ty miałeś te włosy jak peruka (zdrowe błyszczące hir, czasami dziewczyny
Frank_Parker - @blablaelotrzydwazero: jak przestałem się obcinać na sebe z osiedla 3m...

źródło: comment_1610878587bIgTEobonEoADbjIhT9MTY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@blablaelotrzydwazero Jak się ma boki i tył krótsze to nie oznacza, że musisz mieć od razu pędzla na głowie. Góra wcale nie musi być aż taka długa i postawiona do pionu, tak samo boki i tył nie muszą być aż tak krótkie jak na jeża. Są różne fryzury tego typu.
  • Odpowiedz
#!$%@? chcą się przypodobać kobietą dlatego dostosowują swój wygląd do aktualnych trendów. Są za miętcy żeby się wyłamać z obowiązujących schematów. Dwa większość z nich nie ma warunków na długie grube włosie. Typowe pazie a nie prawdziwi mężczyźni.
  • Odpowiedz
@blablaelotrzydwazero: Ale czego się spodziewasz? Najmodniejsza fryzura w Polsce to boki i tył krutko, co w praktyce wychodzi #!$%@? tego maszynką na zero, bez żadnego cieniowania u Grażynki za dwajścia złoty, bo a) jej się nie chce b) nie potrafi into męskie fryzury, c) Janusz i Seba jak się dowiedzą, że dobry fryzjer kosztuję więcej niż 40 złotych to schodzi na zawał. Z drugiej strony nie ma się co dziwić, bo
guru8 - @blablaelotrzydwazero: Ale czego się spodziewasz? Najmodniejsza fryzura w Pol...

źródło: comment_1610884133dffH0UjhKWlTLA6B7V4MfO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Ale czego się spodziewasz? Najmodniejsza fryzura w Polsce to boki i tył krutko, co w praktyce wychodzi #!$%@? tego maszynką na zero, bez żadnego cieniowania u Grażynki za dwajścia złoty, bo a) jej się nie chce b) nie potrafi into męskie fryzury, c) Janusz i Seba jak się dowiedzą, że dobry fryzjer kosztuję więcej niż 40 złotych to schodzi na zawał. Z drugiej strony nie ma się co dziwić, bo jest też
  • Odpowiedz
@blablaelotrzydwazero: A ja uważam, że fryzura bez ścinania boków i tyłu wygląda niechlujnie. Undercut to nadrfyzura, plus pasuje do polackiej mordy, bo zwykle jest asymetryczna. Nie pasuje tylko do ludzi z krzywą czaszką niestety, oni powinni mieć dłuższe włosy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blablaelotrzydwazero: no wychodzi na to samo tylko inaczej napisane, do ładnego kształtu twarzy będzie pasować każda fryzura xD do szczurzej, kartoflanej mordy polaka nie będzie pasować żadna fryzura
  • Odpowiedz