Wpis z mikrobloga

Właśnie wyskoczyła mi reklama programu nasz nowy dom. Czy tylko ja uważam, że mając dom z grzybem czy bez łazienki robienie dzieci to totalna patologia? Z moją dziewczyną się kochamy, oboje puki co mamy dobrze płatną pracę, własne mieszkanie (po świętej pamięci dziadkach) i modlę się, żeby nie zaliczyć wpadki, uważamy że nie jesteśmy jeszcze gotowi mimo, że spełniamy wszystkie warunki. A ludzie w tych programach nie mają pokoi, nie mają ciepłej wody albo w ogóle łazienki i 3 dziecko w drodze. Rozumiem sytuację, że babcia przyjęła dzieci po zmarłych rodzicach czy wydarzyła się jakaś choroba w rodzinie. Najlepiej nie pracować, nie płacić rachunków, zamieskac w zniszczonym domu, zrobić 3 dzieci i pan Polsat pomóż. Po co się starać o cokolwiek w tym kraju xD Przepraszam ale się zagotowałem
#polsat #bombelek #antynatalizm #nasznowydom #patologia
  • 248
narzucone ci potrzeby i

.
@HAL__9000: zakodowane w genach. Niczego nie trzeba powodowac. Żenujący może być brak podstawowych wiadomości z zakresu genetyki i ewolucji u Ciebie. O podstawach relacji międzyludzkich nie wspomnę.
@MrArdzi: ja też czekałem na spełnienie standardów i pozostaje in vitro z komórkami dawczyni. Wydaliśmy 40 tys na chwilę obecną i czeka nas kolejna próba. Ustaliliśmy że jeszcze dwie próby i odpuszczamy, najwyżej będziemy bez dzieci
@mirkacz: Nie każdy musi (i nie powinien), jednak OP ma warunki, tylko marudzi. Jak przeciągnie strune to będzie za późno. Jak masz dobre relacje z rodzicami, to zapytaj się, czy czuliby sie dobrze gdyby nie było Ciebie (ew. rodzeństwa)
No ludzie, a gdzie pasta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

też macie beke z tego jak wyreżyserowany jest 'NASZ NOWY DOM'? #!$%@? mać no kazdy odc wygląda tak samo np. dowbor mówi: JA JUŻ CZEKAM NA MARTYNE Z PROJEKTEM, OJ NIE WIEM GDZIE JEST, a martyna dumdumdum zza krzaków ELO #!$%@? NANANA (i tak co odcinek), albo jak dowbor puka do drzwi i mówi RODZINA SIĘ MNIE NIE SPODZIEWA,