Wpis z mikrobloga

Właśnie wyskoczyła mi reklama programu nasz nowy dom. Czy tylko ja uważam, że mając dom z grzybem czy bez łazienki robienie dzieci to totalna patologia? Z moją dziewczyną się kochamy, oboje puki co mamy dobrze płatną pracę, własne mieszkanie (po świętej pamięci dziadkach) i modlę się, żeby nie zaliczyć wpadki, uważamy że nie jesteśmy jeszcze gotowi mimo, że spełniamy wszystkie warunki. A ludzie w tych programach nie mają pokoi, nie mają ciepłej wody albo w ogóle łazienki i 3 dziecko w drodze. Rozumiem sytuację, że babcia przyjęła dzieci po zmarłych rodzicach czy wydarzyła się jakaś choroba w rodzinie. Najlepiej nie pracować, nie płacić rachunków, zamieskac w zniszczonym domu, zrobić 3 dzieci i pan Polsat pomóż. Po co się starać o cokolwiek w tym kraju xD Przepraszam ale się zagotowałem
#polsat #bombelek #antynatalizm #nasznowydom #patologia
  • 248
Jak już niby wszystko masz, szukasz kolejnych rzeczy do osiągnięcia. Niektórym palma odbija jak mają wszystko.


@cacum3: WŁAŚNIE O TO K^$#A CHODZI. Po co tworzyć istotę, która będzie odczuwała potrzeby, żądze, zachcianki, skoro nigdy nie będzie do końca usatysfakcjonowana i zawsze będzie coś nie tak, coś niewygodnie, gdzieś swędzi, za mało, za dużo, za wysoko, za nisko, więcej tego, ale to nie to?

Maszynka potrzeb jest tylko w nas, nie możemy
@HAL__9000:


@cacum3:

Był zafascynowany intelektem Marii Skłodowskiej-Curie, choć uważał, że jest jedynie "genialnym wyjątkiem" potwierdzającym regułę, że kobiety nie są w stanie dokonać niczego wielkiego, bo ich "narządem twórczym nie jest mózg". W 1932 r. Patriotyczne Stowarzyszenie Kobiet sprzeciwiło się wydaniu mu wizy amerykańskiej, zarzucając mu w liście do FBI, że jest wrogiem "zorganizowanej religii", a w jego otoczeniu więcej jest komunistycznych anarchistów niż wokół Stalina. Einstein nie był zdziwiony