Wpis z mikrobloga

Właśnie wyskoczyła mi reklama programu nasz nowy dom. Czy tylko ja uważam, że mając dom z grzybem czy bez łazienki robienie dzieci to totalna patologia? Z moją dziewczyną się kochamy, oboje puki co mamy dobrze płatną pracę, własne mieszkanie (po świętej pamięci dziadkach) i modlę się, żeby nie zaliczyć wpadki, uważamy że nie jesteśmy jeszcze gotowi mimo, że spełniamy wszystkie warunki. A ludzie w tych programach nie mają pokoi, nie mają ciepłej wody albo w ogóle łazienki i 3 dziecko w drodze. Rozumiem sytuację, że babcia przyjęła dzieci po zmarłych rodzicach czy wydarzyła się jakaś choroba w rodzinie. Najlepiej nie pracować, nie płacić rachunków, zamieskac w zniszczonym domu, zrobić 3 dzieci i pan Polsat pomóż. Po co się starać o cokolwiek w tym kraju xD Przepraszam ale się zagotowałem
#polsat #bombelek #antynatalizm #nasznowydom #patologia
  • 248
@Bellie: Nigdy nie napisałam że dziecko kochane ma gorzej od niekochanego. Dla mnie są dwa warunki dobrego rodzicielstwa, pierwszy to miłość a drugi to zapewnienie odpowiednich warunków rozwoju (nie tylko że przeżywa zimę xD). Bogaci teoretycznie mogą spełniać oba warunki, część biednych rodzin będzie spełniać tylko warunek miłości i to z nich czyni #!$%@? rodziny, dlatego sie nie powinni rozmnażać. Bo miłość to nie jest wszystko co dziecko potrzebuje. Dziecko potrzebuje
tylko warunek miłości i to z nich czyni #!$%@? rodziny,


@Monke: nie mam pytań. Zakończmy to, bo wy jesteście po prostu skrajnymi materialistami i nie potraficie sobie chyba nawet wyobrazić prostego, szczęśliwego życia.
@MrArdzi:
Skreślam wszystkie wpisy przez błędy ortograficzne - licz się z tym, że istnieją tacy ludzie i wcale nie jest ich mało.

Twoja strata :D

Nie sądzę byś miał coś odkrywczego do powiedzenia skoro nie opanowałeś podstaw pisowni.
@Shatter: W tej reklamie co widziałem była rodzina ojciec, matka, 2 nastoletnie córki oraz jedno malutkie dziecko, które trzeba było cały czas trzymać w wózku lub nosidełku. Nie mam wiedzy czy ktoś tam umarł bądź był chory.
@brass: Szkoda, że po mojej odpowiedzi dopisałeś drugie zdanie bądź wyświetliło mi się ono dopiero teraz. Przykre to jest. Skreślanie ludzi przez jakiś błąd językowy bądź ortograficzny. Poznałem wiele wspaniałych osób, które przez różne sytuacje życiowe nie mogły ukończyć szkoły. Sam zanim nadeszły moje 15 urodziny przetrwałem więcej niż większość osób przez całe swoje życie. Jeżeli jednak przez napisanie "puki" uważasz, że nie mam nic odkrywczego/wartościowego do przekazania to najwidoczniej u
@MrArdzi:

Skreślanie ludzi przez jakiś błąd językowy bądź ortograficzny.

Nie ludzi tylko ich wypowiedzi. W szczególności wypowiedzi pisanych w internecie, gdzie skontrolowanie pisowni przed opublikowaniem to zwykle kwestia kilku sekund.

Jeżeli jednak przez napisanie "puki" uważasz, że nie mam nic odkrywczego/wartościowego do przekazania

Tak uważam, bo dzieciom w podstawówce się to kuje do głów jak tabliczkę mnożenia. Jeśli ktoś nie ma tych podstaw i co gorsze uważa, że te podstawy nie
@brass: Uwielbiam wrzucanie łaciny aby pokazać jaką ma się wiedzę :D Tak szczerze od serca bo głupią osobą się nie wydajesz- napisz mi za parę lat dokąd doszedłeś w życiu. Jeżeli ten portal będzie istniał i my będziemy dalej żyć. Zastanawia mnie z takim podejściem czego się dowiesz, kogo poznasz itd. Całkowicie bez ironii. Ja po prostu daję szanse każdej wypowiedzi, choćby błąd był popełniony w każdym słowie.