Wpis z mikrobloga

Macie jakieś sprawdzone sposoby na odblokowanie polskiego #netflix mieszkając w #uk? Na laptopie bez problemu śmiga przez #vpn, ale na telewizorze mam LG z AndroidTV i WebOs, a tam nie mam żadnej aplikacji vpn. Na Smart DNS ustawionych w telewizorze będzie to działać? Jeśli to nie da rady, to czy cokolwiek innego da się zrobić?

Telewizor: LG 65SM8200PLA
Router: Virgin media hub 3.0

#sieci #siecikomputerowe #webos #lg #telewizory #openvpn #openwrt #internet #raspberrypi #isp #mikrotik #homelab #hacking #linux #seriale #mibox
  • 11
  • Odpowiedz
na telewizorze mam LG z AndroidTV i WebOs


@becvvv: a co to za czary :p

Masz tylko WebOs. Mozesz kupic miboxa będziesz zadowolony. Jak nie chcesz dodatkowych urządzeń pod telewizorem to nowy router np. Jakis tp-link archer.

Kolejna opcja to vpn na webosie:

https://www.expressvpn.com/support/vpn-setup/lg-smart-tv-mediastreamer/?offer=3monthsfree&offer_code=3c6hjoor69&gclid=CjwKCAiAudD_BRBXEiwAudakX2gLV3Nh3n48NBzUOBggs2HYzsLpPe79Gcp_2DlIyBJTybi-XaC_txoCwWQQAvD_BwE
  • Odpowiedz
  • 0
@becvvv jesteś w UK to możesz tanio kupić firestick z amazona używając apki na telefonie można zainstalować co tam chcesz np kodu z resztą są normalnie VPN dla tego urządzenia do tego dostaniesz pilota i kontrolę głosowa przez alexa.
  • Odpowiedz
@becvvv: Sprawdz czy provider vpn nie ma apki w play store na android tv, ja uzywam www.windscribe.com i oni maja. Zainstalowalem na Nvidia shield apke, mozna tam normalnie wlaczyc/wylaczyc vpn, wybrac kraj i dziala. Wp pilot wlaczyl sie po 1.01.2021, wybieralem pl i de, jak apka byla wylaczona to wp pilot protestuje ze nie jestem w eu.
  • Odpowiedz