Wpis z mikrobloga

@proxion: To zabieranie komputera było jak przestrzelenie kolana, bo dzieciak tracił dostęp do wiki czy yt'ba zostając samemu przy końcu półrocza ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szczerze powiedziawszy mieliśmy w klasie ludzi co woleli zdawać całe półrocze w dwa tygodnie zamiast uczyć się konsekwentnie i zabieranie komputera jedynie pogarszało sytuację. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Starzy jak nie wytłumaczyli materiału we wrześniu to w grudniu
Lol, przecież to oczywiste że jak się komputer zabierze i gówniaka do książek zagoni, to jest szansa na lepsze oceny. Na pewno lepszych nie będzie miał, jak całymi dniami będzie przesiadywał nad jakimś gówno-gierkami
@proxion: mi matka moje całe młodzieńcze życie wmawiała, że miała same piątki. I znaleźliśmy kiedyś jej świadectwa i faktycznie - miała same piątki w początkowej fazie podstawówki a późna podstawówka i liceum to same tróje XDDDDDD To nawet ja miałem lepsze wyniki a i tak uważam się za rozgarniętego głupka w tamtym okresie XD Wiem, że to tylko oceny, no ale cóż. Nie ma innego wskaźnika do porównania ( ͡°