Wpis z mikrobloga

Dobra, moja kolej. Sadło dostało wypowiedzenie umowy najmu.

Płeć: m
Wiek: 28
Wzrost: 164cm
Waga: 95.5kg

Na koniec roku 2019 ważyłem 110kg. Opierając się głównie na #!$%@? mniej udało się zbić te 15kg. Mogło, a nawet powinno, być więcej, ale było sporo potknięć. Problemy ze zdrowiem potrafią jednak trochę zmotywować. Idealnie byłoby zejść do 70, ale myślę że 80 na ten rok też zrobi robotę.

#zagrubo2021 #odchudzanie #chudnijzwykopem
  • 26
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@akeyo20: wierze ze dasz rade mirku, ja 175, 99 w maju a teraz 83 a czuje sie duzo lepiej a wiem ze to nie jest duzo

@Bartex16: myślałem, że 175,99 to waga i ogarnąłeś się, bo stwierdziłeś, że 176 będzie za dużo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@akeyo20: z ciekawosci co jadles ze sie tak spasles? 164 i 95 kilo to jakas masakra dla mnie. Oczami wyobrazni widze co jadles ale fajnie jakbys napisał.


@mateos11: Podobna waga i wzrost więc się wypowiem

W moim przypadku generalnie sporo nadmiarowego jedzenia i złudne wrażenie że skoro pracuje fizycznie (a więc jest ruch) to mogę więcej zjeść, swego czasu czyli z rok albo więcej temu dużo słodyczy; ciastka, czekolady, chrupki
@mateos11: jadłem normalnie, ale chlałem mnóstwo piwa. A jak piwo to jakieś przekąski, żarcie na dowóz itp.
Baaa, nawet chodziłem na siłownię, ale co z tego, jak potrafiłem wpaść w ciąg picia przez cały tydzień. Teraz niemal w ogóle nie piję, ale to za mało, więc muszę też mocno ograniczać inne rzeczy.