Wpis z mikrobloga

29 lat
Mężczyzna
101,7 kg (proteza waży tak z 2kg około ale nie odejmuję ( ͡° ͜ʖ ͡°))
194 cm

Cel do końca czerwca: 90 kg

Pod koniec lutego zacząłem #keto z wagą 121,3 kg. Aktualnie waga waha się w granicach 99-102 kg i przyda się jakaś motywacja żeby zbić to do planowanych ostatecznie 85-90 kg.

Tak jak pisałem wczoraj w komentarzu, dorzucam od siebie do puli nagród 100 zł do Decathlonu ( ͡ ͜ʖ ͡)

#zagrubo2021
Pobierz MiszczJoda - 29 lat
Mężczyzna
101,7 kg (proteza waży tak z 2kg około ale nie odejmu...
źródło: comment_16098493325azGVoHANwtOIMITJfGiFL.jpg
  • 89
@Kedlov: przecież to ja byłem ( ) Odwiedzałem @gnida84 chorego na białaczkę, który kilka miesięcy później zmarł (,)

@Niczyporuk: pisałem, 2 kg około. Nie odliczam bo ta waga zapisuje pomiary w aplikacji, a trzeba dość długo stać bez ruchu żeby zaliczyło pomiar, a na jednej nodze zawsze się trochę chwieję i długo trwało ważenie więc ważę się z protezą.

@BaeRozbojnik:
@BaeRozbojnik: Jak ja kupowałem to nazywali się chyba Endolite, nawet nie zauważyłem, że zmienili nazwę bo w google wpisałem Endolite Blade i się pojawiła ta strona ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jeszcze proteza z SPD do roweru (protetyk kiedyś pytał czy nie potrzebuję) ( )
@MiszczJoda
O kurde, najpierw interesujesz się perfumami, teraz odchudzanie. Szykuje się podryw?
Rodzice muszą pozakładać swoim nastoletnim córkom pasy cnoty gdy taki macho wkracza do gry ( ͡ ͜ʖ ͡)

ale taguj #atncyjnaproreza ( ͡º ͜ʖ͡º)

Trzymaj się tam i z fartem Mireczku

BTW Mnie to zawsze trochę bawi, że z tą kartą sim byliście we dwóch, a o tym Mireczku z