Wpis z mikrobloga

29 lat
Mężczyzna
101,7 kg (proteza waży tak z 2kg około ale nie odejmuję ( ͡° ͜ʖ ͡°))
194 cm

Cel do końca czerwca: 90 kg

Pod koniec lutego zacząłem #keto z wagą 121,3 kg. Aktualnie waga waha się w granicach 99-102 kg i przyda się jakaś motywacja żeby zbić to do planowanych ostatecznie 85-90 kg.

Tak jak pisałem wczoraj w komentarzu, dorzucam od siebie do puli nagród 100 zł do Decathlonu ( ͡ ͜ʖ ͡)

#zagrubo2021
Pobierz MiszczJoda - 29 lat
Mężczyzna
101,7 kg (proteza waży tak z 2kg około ale nie odejmu...
źródło: comment_16098493325azGVoHANwtOIMITJfGiFL.jpg
  • 89
@ElCiesiel: No ale nie rozumiem, to mnie nie można do aktywności zachęcać? xD Nie przepraszaj Cumplu! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@EdekMoczygeba: Kolega z Gdańska? Bo trochę mi zajęło ogarnięcie o co chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Samulem: A pomyślałeś do czego bym przyczepiał tę stopę? Amputuje się na poziomie podudzia bo ułatwia to protezowanie i daje więcej miejsca na zastosowanie jakiejś
@mixererek: Nie, czemu? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale do tego pytania mi się przypomniał patent, który czasem stosuję, ostatnio na sylwestra. Staliśmy na balkonie i oglądaliśmy fajerwerki i wszyscy w butach bo zimna podłoga, a ja tylko lewą stopę położyłem na prawej i gra gitara ( )
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Kolega z Gdańska? Bo trochę mi zajęło ogarnięcie o co chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MiszczJoda: dokładnie z okolic. Tu u nas jest to bardzo popularna częstotliwość i jak zobaczyłem 101,7, to skojarzenie było tylko jedno :). Dopiero po napisaniu komentarza zajrzałem w Twój profil i okazało się że Ty jesteś z drugiego końca Polski i możesz nie skojarzyć. Pozdrowienia z (prawie) nad morza. :)
No ale nie rozumiem, to mnie nie można do aktywności zachęcać? xD Nie przepraszaj Cumplu! ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MiszczJoda: No w sumie to najlepszą formę w życiu zrobiłem jak zerwałem wiązadła w kolanie na nartach i zapitalałem na siłownie w ortezie. Nóg nie robiłem, to więcej czasu było na zestaw dyskotekowy: klata, biceps, triceps ;)
Przecież jak wciągasz pizze, to całe keto #!$%@? trafia i musisz zaczynać adaptacje od nowa.


@luckylukk: Bzdura. Najwyżej wywali z ketozy na dzień czy dwa. Nie trzeba się z powrotem adaptować po takim wyskoku. Organizm jest w trybie korzystania z energii z tłuszczu stąd negatywne efekty przyjęcia nagle większej ilości węglowodanów. To w ogóle jest też sygnałem, że jesteś w ketozie - brzucho po prostu nie wie co ma zrobić z