Wpis z mikrobloga

29 lat
Mężczyzna
101,7 kg (proteza waży tak z 2kg około ale nie odejmuję ( ͡° ͜ʖ ͡°))
194 cm

Cel do końca czerwca: 90 kg

Pod koniec lutego zacząłem #keto z wagą 121,3 kg. Aktualnie waga waha się w granicach 99-102 kg i przyda się jakaś motywacja żeby zbić to do planowanych ostatecznie 85-90 kg.

Tak jak pisałem wczoraj w komentarzu, dorzucam od siebie do puli nagród 100 zł do Decathlonu ( ͡ ͜ʖ ͡)

#zagrubo2021
MiszczJoda - 29 lat
Mężczyzna
101,7 kg (proteza waży tak z 2kg około ale nie odejmu...

źródło: comment_16098493325azGVoHANwtOIMITJfGiFL.jpg

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
@mietkomietko: Chciałem szybko zrzucić zbędne kilogramy, a przy okazji zyskać trochę atencji na wykopie ( ͡ ͜ʖ ͡)

Nie no, tak naprawdę to przez 8 lat leczyłem nowotwór tkanek miękkich stopy, miałem kilka operacji, 1.5 roczną chemioterapię, radioterapię i w końcu, 6 lat temu (20.01 będzie dokładna rocznica) zdecydowałem się zakończyć współpracę z moją stopą i przeszedłem na wersję z włókna węglowego ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@MiszczJoda Dzięki za wyjaśnienie, poczytam i mam nadzieję że już wszystko jest okej no i że włókno węglowe sprawuje się równie dobrze co oryginał ( ͡º ͜ʖ͡º) a co zrzucenia wagi też muszę coś tam podziałać ale to raczej zacząć się ruszać bo nie chce diety a do lata przydałby się sześciopak na brzuchu ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Benzen: No wiesz, jak mnie weźmie na rozkminy to wiadomo, że dochodzę do wniosków, że można to było zrobić szybciej. Tym bardziej, że pierwszy raz temat amputacji pojawił się już pod koniec 2009, gdzie problemy zaczęły się na początku 2007 roku. Ja wtedy byłem chwilę przed 18, na wcześniejsze 2 operacje (2007 i 2008) szedłem z uśmiechem na ustach bo nigdy nie leżałem w szpitalu i była to jakaś przygoda, a
  • Odpowiedz
@Xtreme2007: Czuję się bardzo dobrze, a adaptację przeszedłem bez problemów. Jem w sumie rzeczy, które zawsze najbardziej lubiłem więc łatwo mi się utrzymać ( ͡° ͜ʖ ͡°). Czasem robię sobie jakieś skoki w bok i pozwolę sobie na pizzę jak jestem gdzieś ze znajomymi, albo na przykład w święta ostatnio, ale poza tym to staram się wszystko liczyć w aplikacji Fitatu.

@Zielczan: Jedyny minus w moim
  • Odpowiedz
@akeyo20: U mnie byłoby na pewno więcej ale właśnie były te skoki w bok czasem, ale psychicznie na pewno lepiej na tym wyszedłem, a schudnąć jeszcze schudnę.

Z jakiej wagi startowałeś?
  • Odpowiedz
@MiszczJoda: schudnij protezę na grafenowe nanorurki, jak będą dostępne :)

Myślałeś o tym, żeby np. powerbank sobie tam wmontować i ew. udostępniać kumplom na imprezach? :D

PS. Zmotywowałeś mnie żebym też się zaczął ważyć i coś robić z tym. Nie palę już od listopada to można by nowe postanowienie wrzucić.
  • Odpowiedz