Wpis z mikrobloga

Polecam zakup krypto przez @RampNetwork https://www.ramp.network polecane przez @plaisant
Nie trzeba nawet koniecznie mieć Revoluta (tak jak np. ja bo dostałem tam bana za niewinność ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), by w miarę szybko przeprowadzić transakcję. O 3 w nocy zleciłem zakup #ethereum (potrzebowałem eth do pokrycia fee odebrania airdropu uniswap), wykonałem przelew z banku #n26. O godzinie 10 gdy sobie wstałem prawdopodobnie niezwłocznie po zaksięgowaniu przelewu wysłali mi ETH na mój portfel. Także szybko, tanio, dobrze !
Można też tam kupować np. #bitcoin #kryptowaluty
  • 5
@gretl: Polecam bo serio jest to dosyć proste, intuicyjne i wygodne. Zawsze kupowałem na tradycyjnych giełdach, głównie Coinbase Pro ale ze względu na to że teraz Fee wynosi tam 0,5% + są strasznie nastawieni na współpracę z różnymi służbami. Więc testuje inne alternatywne sposoby zakupu, ten mi się podoba min. też z powodu na niskie fee.
@hepat: Ja kupiłem ETH tylko za 100 euro to nie musiałem. Przy większych kwotach pewnie i trzeba, ale mi ta kwota 100 euro na transakcję w zupełności wystarcza.