Wpis z mikrobloga

ale dlaczego tak sadzisz? Jesli ktos chce to niech sie szczepi. Jesli nie to nie. I tyle. A jezeli ktos prowadzi publiczny profil to niech liczy sie z hejtem. Poza tym niech ludzie pisza sobie co chca, mamy w koncu wolnosc slowa.


@tomislawniepelka: Gorzej jeśli ktoś rozprowadzając fake newsy odnośnie szczepień które potem jak pelikany łykają wszelkiej maści grażyny - zagraża w ten sposób zdrowiu publicznemu, większość tych cymbałów jest nie
czyli jak się dyskutuje z nauką to jak się nie zgadzasz na coś to od razu jesteś szurem, świrem

zajebista merytoryka, nie różnicie się NICZYM od antyszczepionkowców, a szczepionki powinny być badane na grupie testowej i to przez kolejny rok, gospodarki zamykać nie trzeba, wystarczy wymagać od ludzi ostrożności i noszenia masek które nie przepuszczą wirusa i karać każdego kto opuści maskę choć na moment
@Nihas: dajesz populistyczne #!$%@? kiedy ja pytam o dowody, iks de, won na czarną

ponawiam, pytam o konkretny i absolutnie niepodważalny dowód na to że nie potrzeba kolejnych badań klinicznych
@aircod: P.S. Wraz ze wzrostem bzdurności czy nielogiczności danego poglądu, ilość energii potrzebnej na debunking rośnie wykładniczo ( ͡° ͜ʖ ͡°) A koronawirus to temat zawierający masę bzdur, teorii spiskowych i zwyczajnych oszustw. Sami chcieliśmy poruszyć temat szczepionek na COVID-19 na naszej stronie, ale nie mamy pojęcia, jak to efektywnie zrobić i ...po co. Zwykły debunking jest raczej bezsensowny.
@NaczelnyWoody: co do pozostalych szczepien: jakos sie nie martwimy tysiacami ukraincow ktorzy przyjechali do polski bez zadnego poywierdzonego szczepienia (u nich szczepienie na gruzlice nie jest obowiazkowe). Tak samo z tysiacami inzynierow z bliskiego wschodu. A chcemy zwariowac bo jakas karyna nie chce zaszczepic swojego brajana. I kto tu jest prawdziwym zagrozeniem? Jesli wymagamy szczepien to wymagajmy od kazdego
Mam szczerą nadzieję, że szczepienie będzie obowiązkowe


@Princess-Blue-Moon: #!$%@? mać. Życzę ci, żebyś żył kiedyś w prawdziwie komunistycznym kraju gdzie państwo ustala co jest dobre dla obywateli, bo jak wiadomo oni sami są na to zbyt głupi. Mam nadzieję że to nie będzie Polska, chociaż przez takich jak ty możemy się do tego niebezpiecznie zbliżać.
@wyindywidualizowanyentuzjasta: No i Pan Maciek kolejny emigrant znający się na wszystkim ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Zastanawia mnie dlaczego jest aż taka nadreprezentacja szurów wśród Polaków na zachodzie. Pewnie po części wynika to z zamykania się w polskiej bańce i nierozumieniu lokalnej kultury co prowadzi do zabijania czasu na filmikach z żółtymi napisami.
J.....L - @wyindywidualizowanyentuzjasta: No i Pan Maciek kolejny emigrant znający si...

źródło: comment_1609763221EiLzzD5bcGNFO8aCfQVkrK.jpg

Pobierz
Ludzie potrafią nie szczepić się latami na grypę a nie zdychają, każdy organizm jest inny, szczepienia są tylko po to by zniwelować ciężar choroby, ja mam pozytywny na covida już dawno btw. nawet nie przechorowałem tego jakoś zajebiście ciężko, jak co roczne przeziębienie tylko że trochę ciężej mi się oddychało