Wpis z mikrobloga

Elyta się bawi w sylwestra ale ty POLAKU, siedź w domu z maską na twarzy, nie zapraszaj rodziny, znajomych, a jak już, to tylko max 4 os xD żebyście się czasem nie zachuchali na smierć!
Ty nie możesz pójść na cmentarz, wladza idzie, Ty nie możesz wyjść się pobawić w towarzystwie, za to pooglądaj sobie jak to robią inni w tv, albo poprostu idź na ten cmentarz i idź się pobaw do znajomych w dupie mając zakazy. Szkoda życia na słuchanie się pajaców, straszących śmiertelnym wirusem, którzy mają Cię za robaka!

Wszystkiego dobrego mirunie w nowym roku :)

#dziendobry #heheszki #tvpis #bekazpisu #koronawirus #polska #sylwester
wojna - Elyta się bawi w sylwestra ale ty POLAKU, siedź w domu z maską na twarzy, nie...

źródło: comment_1609747846Nodf8D0eUWGbYBBvhZlsxq.jpg

Pobierz
  • 57
@wojna **** i ludzi, którzy od 2015 roku nie przeszli refleksji i ciągle hołdują PiSowi bo to ich wina, że to wszystko się dzieje. Zachłyśnięcie zmianą w 2015 było widoczne w społeczeństwie i na to się nie ma co obrażać, ale dalsze decyzje lat 2019-20 o drugiej kadencji Dudy i Sejmu to jest już diagnoza, że ten naród tak ma i lubi rządy autorytarne w stylu PiSu. Nie ma co się
@fan_comy: 2021, ludzie nadal wierzą, że jakiekolwiek wybory w tym kraju są legitne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak jak nikt nie wie ile osób jest naprawdę zarażonych każdego dnia tak samo nikt nie wie ile głosów było i na kogo. Ja już w nic nie wierze w tym chlewie, ta władza co jest teraz będzie aż nie pozdychają na tych stołkach a my mozemy sobie chodzic na
Nie ma co się oszukiwać, większości głosujących Polaków bliżej do satrap azjatyckich na wzór Rosji czy Białorusi gdzie liczy się silna ręka rządu jak w Chinach, gdzie dominuje jedyna słuszna religia jak w Pakistanie czy Iranie.


@fan_comy: No napluj sobie jeszcze bardziej na twarz biały murzynku. W Niemczech mamy tę samą socjalistyczną kanclerz od 20 lat i jeszcze więsze zamordzie niż w Polsce. Czy Niemcy uważają się za azjatów? Nie, bo
Bizancjum - > Nie ma co się oszukiwać, większości głosujących Polaków bliżej do satra...

źródło: comment_1609754626UjffkFGe1NZ9Zhg8BsV8Ha.jpg

Pobierz
@fan_comy: tak tak - trzymajcie sie tych elit i noscie ich na rekach ^^
Nikt mi tak dobrze nie przypomnial, jak Miller, Janda i Jaskowiak, dlaczego nigdy juz nie zaglosuje za cala ta zbieranina zwana opozycja
PS. A czytajac te wulgaryzmy z ruchu "8 gwiazd" i spod hasla "wypie*dalac", to skrecam sie z zażenowania, ze mozna takie fikolki robic w obronie kolesiostwa i nepotyzmu!
PS2. A jutro zdziwienie bedzie, ze Kaczynski
m.....a - @fan_comy: tak tak - trzymajcie sie tych elit i noscie ich na rekach ^^
Ni...

źródło: comment_1609756264OfmUzcC8VEgEq8dY41UKYA.jpg

Pobierz
@wojna: u mnie byli znajomi, były fajerwerki (tylko ja strzelałem, reszta sąsiadów w tym roku siedziała wystraszona w domu) Jakaś tam władza mi nie będzie mówiła jak mam żyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gris123 nigdy nie udawałem! Dlaczego miałbym??
Takie mam poglądy polityczne od wielu lat (możesz popatrzeć sobie na wpisy)
W mojej wypowiedzi absolutnie zasad kultury osobistej nie naruszyłem, nie posługuje się wulgaryzmami, odnoszę się do zachowań tych osób, ale samych osób nie potępiam -obce mi to jest.
Szacunku w nowym roku życzę!