Wpis z mikrobloga

Patrzę na zapłakaną twarz jednej z aktorek, która szczepiła się poza kolejnością. Została postawiona przed faktem: "chce się Pani szczepić, bo mamy wolną dawkę" i po prostu z tego skorzystała. Patrzę jak przeprasza mając poczucie winy, żal do siebie, poczucie wykonania błędu.

I znowu jest mi nieprawdopodobnie wstyd za nasz naród. Ilość nienawiści jaką sączymy, ilość jadu jaki tworzymy my sami jako Polacy jest po prostu porażająca. Traci się wiarę w ten nardów. I mówię to absolutnie serio. Puknijcie się idioci w łeb ze dwa razy. Łatwo jest kogoś oceniać, trochę trudniej spojrzeć na siebie i udowodnić, że my sami NIGDY ale to absolutnie NIGDY nie skorzystaliśmy z "nadarzającej się okazji" do wykonania dla siebie czegoś dobrego, nie myśląc przy tym o konsekwencjach. Już nie wspomnę o fakcie, iż część aktorów i celebrytów została wprowadzona w błąd przez szpital twierdzący, że to akcja promocyjna szczepień.

Ten kraj jest chory. Nie na COVID. Na głupotę. Wrodzoną i bezdennie głęboką.

#koronawirus #covid19 #covid #covid19stats
  • 70
@zielony11: Też bym zaprzeczył, gdybym po takim pytaniu zdał sobie sprawę z tego że nie wziąłem udział w kampanii i że za moment wyleje się na mnie fala hejtu z 30 milionowego państwa. Serio. I jak widzisz miała ona rację, bo w kraju, w którym za czasów wojny wybito całą inteligencję nie ma najmniejszego sensu oczekwiać od narodu, że ów naród zrozumie, że ktoś popełnił po prostu głupi błąd.
@deathcoder: mi tam to wisi bo i tak nie mam zamiaru się szczepić. Ludzie robią dramę z niczego. To zaszczepienie nawet nie chroni w 100% przed koronką, tylko po prostu zwiększa szanse łatwiejszego przechorowania czy szybkiego pokonania infekcji.
Też bym zaprzeczył, gdybym po takim pytaniu zdał sobie sprawę z tego że nie wziąłem udział w kampanii i że za moment wyleje się na mnie fala hejtu z 30 milionowego państwa. Serio. I jak widzisz miała ona rację, bo w kraju, w którym za czasów wojny wybito całą inteligencję nie ma najmniejszego sensu oczekwiać od narodu, że ów naród zrozumie, że ktoś popełnił po prostu głupi błąd.


@deathcoder: Jezeli sklamalbys
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@patqu: Serio myslisz ze Janda to v kolumna pisowska ? Bo to ona nakręciła. Tak tak wszechmocny PiS to sprowokował Hahaha. Może trzeba po prostu przyznać ze nasze elyty są ch* warte razem całą PO. I oczywiście ** tylko ze nie ma nic w zamian.

@zielony11: rozegrali nawet ją albo ewentualnie wykorzystują już istniejącą aferkę do "wygenerowania zapotrzebowania emocjonalnego" #pdk

część aktorów i celebrytów została wprowadzona w błąd przez
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@deathcoder: nom, jeszcze dwie pieczenie na jedynym ogniu. Antypisowscy celebryci oszkalowani. Głupi plebs nagrzany na szczepienie jak szczerbaty na suchary, bo Pany majo, a nam nie dajo.
Przecież to typowe zagranie w stylu Jarka albo kogo on tam na kumatego w sztabie od takich wybiegów.
@deathcoder: #!$%@?ąc od całej tej afery, bo nie znam szczegółów i nie chcę znać, nie mam zdania, ale...
Ten kraj został zagarnięty przez egoistów, hipokrytów i miernoty. Służby nie działają, kontrakt społeczny nie działa, a co za tym idzie panuje kult silniejszego.
Zwrócisz komuś uwagę, że parkuje na zakazie albo w lesie psa nie trzyma na smyczy, to usłyszysz w najlepszym przypadku jakiś kpiarski komentarz. A popełnij błąd, nie wiem, źle