Wpis z mikrobloga

Patrzę na zapłakaną twarz jednej z aktorek, która szczepiła się poza kolejnością. Została postawiona przed faktem: "chce się Pani szczepić, bo mamy wolną dawkę" i po prostu z tego skorzystała. Patrzę jak przeprasza mając poczucie winy, żal do siebie, poczucie wykonania błędu.

I znowu jest mi nieprawdopodobnie wstyd za nasz naród. Ilość nienawiści jaką sączymy, ilość jadu jaki tworzymy my sami jako Polacy jest po prostu porażająca. Traci się wiarę w ten nardów. I mówię to absolutnie serio. Puknijcie się idioci w łeb ze dwa razy. Łatwo jest kogoś oceniać, trochę trudniej spojrzeć na siebie i udowodnić, że my sami NIGDY ale to absolutnie NIGDY nie skorzystaliśmy z "nadarzającej się okazji" do wykonania dla siebie czegoś dobrego, nie myśląc przy tym o konsekwencjach. Już nie wspomnę o fakcie, iż część aktorów i celebrytów została wprowadzona w błąd przez szpital twierdzący, że to akcja promocyjna szczepień.

Ten kraj jest chory. Nie na COVID. Na głupotę. Wrodzoną i bezdennie głęboką.

#koronawirus #covid19 #covid #covid19stats
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Patrzę na zapłakaną twarz jednej z aktorek, która szczepiła się poza kolejnością. Została postawiona przed faktem: "chce się Pani szczepić, bo mamy wolną dawkę" i po prostu z tego skorzystała. Patrzę jak przeprasza mając poczucie winy, żal do siebie, poczucie wykonania błędu.


@deathcoder: Zapominasz o najważniejszym - ona jest aktorką i gra na emocjach, to jej chleb powszedni.
  • Odpowiedz
@elof_pl: Rozumiem, że Twoja wybitnie inteligentna i uprzejma odpowiedź ma być dowodem na to, że się nie mylę twierdząc, że nasz naród pełen jest hejterów, ludzi pozbawionych choćby minimum wyrozumiałości wobec siebie nawzajem tak? :D :) gratulacje :) przebiłeś głową sufit
  • Odpowiedz
@mishaz: Nie wiem nawet jak to komentować... bo wszystko wskazuje na to, że ktoś miał wydawałoby się dobry pomysł: zaszczepmy znanych to oni będę promować szczepienia. Na papierze to się wydaje spoko zważywszy na sprzeciw połowy społeczeństwa... ale wyszło jak zawsze bo lepiej drzeć japę, napierniczać się nawzajem niż zrozumieć, że zwyczajnie pomysł był niekoniecznie trafiony... i tyle... ilu tych ludzi jest? 20? 60? 200? na 100 000 dawek? Jakby
  • Odpowiedz
Ilość nienawiści jaką sączymy, ilość jadu jaki tworzymy my sami jako Polacy jest po prostu porażająca. Traci się wiarę w ten nardów.


@deathcoder: ja od 5 lat regularnie traciłem i obecnie uważam, że Polacy to w większości debile. unikam jak mogę i jak spotykam kogoś kogo nie znam, to z góry zakładam, ze jest z-----y jeśli jest Polakiem. pozniej ewentualnie to weryfikuję
  • Odpowiedz
@deathcoder: też tak uważam. coraz częściej myślę o wyprowadzce. będzie musiało minąć naprawdę wiele czasu, zeby posprzątac ten b----l który narobiło PiS. myślę, że na jakieś kolejne 15 lat jestesmy udupieni
  • Odpowiedz