Wpis z mikrobloga

Ktoś wie gdzie mogę poszukiwać dziennych studentek Politechniki Poznańskiej rok rozpoczęcia 2009 lub około ze zdjeciami rzecz jasna. Kiedyś wpadła mi w oko jedna nawiązaliśmy kontakt wzrokowy i generalnie dosiadła sie do mnie w tramwaju(potem kilka lat potem widzialem ją w pociągu który jechał z Poznania w moje strony), oprócz na zdjęciu fb z domówki gdzie nie byla oznaczona, zdjęcie gdzieś mi przepadło,mogłem napisać do oznacoznych o namiary do niej ale dalem dupy. Generelania wyglądem 100 % mój typ +intuiicja mówi mi że to byla dziewczyna na reszte zycia raczej
Przekopałem to i tam też jej nie ma:
https://nk.pl/szkola/60924/studenci?p=818

Nigdy nie zbuduje szczęśliwego związku z inną kobietą, bo w moich myślach będzie ONA tak bardzo chciałbym trzeciego widzenia z nią o ile wolna jest.

#pytanie #zwiazki #poznan #poszukiwana #milosc #takietam #politechnikapoznanska #politechnika
Hyrieus - Ktoś wie gdzie mogę poszukiwać dziennych studentek Politechniki Poznańskiej...

źródło: comment_1609658995eOtrhErqqpkRs7TCwPxJhy.jpg

Pobierz
  • 136
@Hyrieus: Człowieku, nigdy z nią nie rozmawiałeś, a idealizujesz ją na podstawie wyglądu, jaki dała jej loteria genowa...
Ale jak chcesz być jak z romantycznego filmu to powiem Ci, że każda uczelnia ma archiwum, w której są teczki studentów, zawierające ich dane personalne oraz zdęcia. Jakbyś był zdesperowany to chodzisz po dziekanatach, przekupujesz panie odpowiedzialne za dokumentacje, portierów i wieczorami przeglądasz.
Ktoś wie gdzie mogę poszukiwać dziennych studentek Politechniki Poznańskiej rok rozpoczęcia 2009 lub około ze zdjeciami rzecz jasna. Kiedyś wpadła mi w oko jedna nawiązaliśmy kontakt wzrokowy i generalnie dosiadła sie do mnie w tramwaju(potem kilka lat potem widzialem ją w pociągu który jechał z Poznania w moje strony), oprócz na zdjęciu fb z domówki gdzie nie byla oznaczona, zdjęcie gdzieś mi przepadło,mogłem napisać do oznacoznych o namiary do niej ale dalem
StaryWedrowiec - > Ktoś wie gdzie mogę poszukiwać dziennych studentek Politechniki Po...

źródło: comment_1609701411iCpTs0iyczqLS39AK0HmO3.jpg

Pobierz
@6th_Sense: Może tak być, a może być zupełnie inaczej. Tak czy siak to się już w tej chwili kwalifikuje na psychologa. To się nazywa obsesja, skoro ziomek już zwala na nią winę za 11 lat niepowodzeń uczuciowych.
@Szydera666 obsesja, że chciałby ja odszukać i odważyć się zagadać i poznać bliżej? Przecież nigdzie nie stwierdził, że ją wini za swoje niepowodzenia. Przyznał jedynie, że nie może o niej zapomnieć. Wydaje mi się, że właśnie dlatego, że wspomnienie o niej "wisi" i być może jest idealizowanie w jego głowie. Dlatego tym lepiej, żeby udało mu się zweryfikować.
Jeśli ma problem natury psychicznej, to wyjdzie on teraz czy lada moment, na tej
@6th_Sense: Po 11 latach szukanie info po pracach dypolomowych i na portalu ze śmiesznymi obrazkami? Tak, to obsesja. Tak, to się leczy. Brawo za tekst - wyjdzie przy tej czy innej dziewczynie - to może Ty się zgłosisz na ochotniczkę, skoro tak łatwo szalujesz spokojem innych panien? W 9/10 sytuacji kibicowałbym, to co widzę tutaj nie jest już normalne.