Wpis z mikrobloga

Ktoś wie gdzie mogę poszukiwać dziennych studentek Politechniki Poznańskiej rok rozpoczęcia 2009 lub około ze zdjeciami rzecz jasna. Kiedyś wpadła mi w oko jedna nawiązaliśmy kontakt wzrokowy i generalnie dosiadła sie do mnie w tramwaju(potem kilka lat potem widzialem ją w pociągu który jechał z Poznania w moje strony), oprócz na zdjęciu fb z domówki gdzie nie byla oznaczona, zdjęcie gdzieś mi przepadło,mogłem napisać do oznacoznych o namiary do niej ale dalem dupy. Generelania wyglądem 100 % mój typ +intuiicja mówi mi że to byla dziewczyna na reszte zycia raczej
Przekopałem to i tam też jej nie ma:
https://nk.pl/szkola/60924/studenci?p=818

Nigdy nie zbuduje szczęśliwego związku z inną kobietą, bo w moich myślach będzie ONA tak bardzo chciałbym trzeciego widzenia z nią o ile wolna jest.

#pytanie #zwiazki #poznan #poszukiwana #milosc #takietam #politechnikapoznanska #politechnika
Pobierz Hyrieus - Ktoś wie gdzie mogę poszukiwać dziennych studentek Politechniki Poznańskiej...
źródło: comment_1609658995eOtrhErqqpkRs7TCwPxJhy.jpg
  • 136
@Szydera666 Rozumiem Twój punkt widzenia. Nie znam dokładnych zamiarów opa, ale daleka też jestem w określaniu kogoś po jednym poście.
Być może któreś z nas ma rację, albo każdy się myli. Nie podaję mu żadnych danych a jedynie zwracam uwagę na możliwości oraz staram się zrozumieć. Nie czepialabym się tych 11 lat, bo czy byłoby to 3, 5 czy 15 to niewiele zmienia. Również szukanie gdziekolwiek: to desperacja i bezsilność.
A tekst
@6th_Sense: A skąd wiesz, że tylko przy jednej? No właśnie, wiesz tyle co ja, czyli nic. Oceniam sytuację po wszystkich wypowiedziach opa. Jasne, mogę się mylić. Ale z doświadczenia wiem dwie rzeczy 1) łatwo dzisiaj kogoś namierzyć s internecie 2) takie sytuacje zazwyczaj źle się kończą. Może i op potrzebuje kopa od tej panny żeby się ogarnął w życiu bo ona nie wie kim on w ogóle jest, ale nie każdy