Wpis z mikrobloga

Ktoś wie gdzie mogę poszukiwać dziennych studentek Politechniki Poznańskiej rok rozpoczęcia 2009 lub około ze zdjeciami rzecz jasna. Kiedyś wpadła mi w oko jedna nawiązaliśmy kontakt wzrokowy i generalnie dosiadła sie do mnie w tramwaju(potem kilka lat potem widzialem ją w pociągu który jechał z Poznania w moje strony), oprócz na zdjęciu fb z domówki gdzie nie byla oznaczona, zdjęcie gdzieś mi przepadło,mogłem napisać do oznacoznych o namiary do niej ale dalem dupy. Generelania wyglądem 100 % mój typ +intuiicja mówi mi że to byla dziewczyna na reszte zycia raczej
Przekopałem to i tam też jej nie ma:
https://nk.pl/szkola/60924/studenci?p=818

Nigdy nie zbuduje szczęśliwego związku z inną kobietą, bo w moich myślach będzie ONA tak bardzo chciałbym trzeciego widzenia z nią o ile wolna jest.

#pytanie #zwiazki #poznan #poszukiwana #milosc #takietam #politechnikapoznanska #politechnika
Hyrieus - Ktoś wie gdzie mogę poszukiwać dziennych studentek Politechniki Poznańskiej...

źródło: comment_1609658995eOtrhErqqpkRs7TCwPxJhy.jpg

Pobierz
  • 136
10 lat temu wyglądała trochę podobnie do zdjęcia które wstawiłem, nie podam koloru włosów, czy nosiła okulary, miałem zdjęcie ale nie mam.

@Hyrieus: bait straszny, ale czemu szukasz jej zamiast zdjęcia z domówki które mogłoby powiedzieć coś więcej?
@Hyrieus: przypomniała mi się historia chłopaka, w którym kochała się moja przyjaciółka. Mieliśmy tak po 15 lat i ta przyjaciółka nawiązała przyjaźń z pewnym chłopakiem i kochała się w nim po kryjomu. A ten chłopak był "zakochany", czy zainteresowany inną koleżanką, w której kochał się w przedszkolu - że tamta była taka zajebista w tym przedszkolu, że jego ideał dziewczyny xDDD ale nie miał z nią kontaktu od czasów przedszkola. I