Wpis z mikrobloga

Ktoś wie gdzie mogę poszukiwać dziennych studentek Politechniki Poznańskiej rok rozpoczęcia 2009 lub około ze zdjeciami rzecz jasna. Kiedyś wpadła mi w oko jedna nawiązaliśmy kontakt wzrokowy i generalnie dosiadła sie do mnie w tramwaju(potem kilka lat potem widzialem ją w pociągu który jechał z Poznania w moje strony), oprócz na zdjęciu fb z domówki gdzie nie byla oznaczona, zdjęcie gdzieś mi przepadło,mogłem napisać do oznacoznych o namiary do niej ale dalem dupy. Generelania wyglądem 100 % mój typ +intuiicja mówi mi że to byla dziewczyna na reszte zycia raczej
Przekopałem to i tam też jej nie ma:
https://nk.pl/szkola/60924/studenci?p=818

Nigdy nie zbuduje szczęśliwego związku z inną kobietą, bo w moich myślach będzie ONA tak bardzo chciałbym trzeciego widzenia z nią o ile wolna jest.

#pytanie #zwiazki #poznan #poszukiwana #milosc #takietam #politechnikapoznanska #politechnika
Hyrieus - Ktoś wie gdzie mogę poszukiwać dziennych studentek Politechniki Poznańskiej...

źródło: comment_1609658995eOtrhErqqpkRs7TCwPxJhy.jpg

Pobierz
  • 136
@Hyrieus: Teraz każdy rocznik i wydział ma prywatną grupę na Facebooku, poszukaj coś w stylu "PP 2009 WE". Wtedy chyba królowały jeszcze fora internetowe wśród studentów ale może ktoś założył później z sentymentu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hyrieus: Ciężka sprawa, raczej już jej nie znajdziesz. Niczym szukanie igły w stogu siana. Problemem większym jest to że ona już ma pewnie męża i pewnie dzieci też. Nawet gdybyś ją znalazł co jest poniżej nawet nie procenta, to 2 przeszkoda to jej prawdopodobny facet. Raczej nie rzuci wszystkiego dla ciebie, no chyba że masz twarz 10/10 chada, w co raczej wątpię bo tacy nie siedzą na wykopie. Nie wiem możesz
@Hyrieus stary kończyłem pp w 2010, z opisu pasuje mi to do panny z 1 roku.. co ja z nią robiłem ;)) Ps. Jak BM to szukaj raczej wydział chemiczny, tam było dużo dziewczyn, wiec wybor był spory, mechaniczne, elektryczne słabo.. budownictwo lepiej, bardzo dobrze marketing ale to strzelecka była, super architektura ale to nieszawska..