Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 84
Co się przed chwilą obsralem ze strachu to ja nawet nie.
Kładziemy się spać w salonie bo jakiś film, ale córka z pokoju dzieciaków, coś tam się drze, idzie żona ogarnąć ocb, ja wc. Żona mnie ściąga bo ta się drze że tata, tata. No dobra, zabieram ją do sypialni, co by syna nie obudziła, i w sumie to już późno, także też pójdę już spać, obłożyłem łóżko od strony ściany poduszkami co by się nie poobijała, ale że od ściany jest kaloryfer, to jest ciut przerwy, ale ,zapchane poduszkami, takze wpaść nie wpadnie, może się lekko zsunąć na poduszki. Na wszelki wypadek jeszcze wziąłem ją przytuliłem, a ja jak się położę tak wstaję. Karabinu w nocy mi na śpiąco nie wyrwiesz, a ta franca wyszła. Budzę się, nie ma córki, lecę do salonu, do żony i się pytam gdzie córka, a ona że: "u ciebie" (to co ja usłyszałem) a ja do niej: " nie ma jej" idąc do sypialni razem z żoną, na co żona: "u siebie! Przestań mnie straszyć" xD
No ale to ja byłem obsrany. Okazało się że wyszła i żona odłożyła ja do swojego łóżka. I że ze mną o tym rozmawiała, nie no fajnie, ciekawe co bym sprzedał na śpiąco.

#thedad #tatacontent
  • 66
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Ponc3k: taki protip od innego #0jciec wysypiaj się więcej, bo będziesz bajki na wpół śpiący opowiadał one potem to pamiętają i się będą obrażać za parę lat obudzisz się z ręką w nocniku jak to dzieci wolą matke wysypiaj się więcej jak możesz #!$%@? z remontem nie dzisiaj jutro dokończysz może z kolegami innym razem na ryby pojedziesz nie czułeś kiedyś takiego zmęczenia jakbyś już miał dość wysypiaj się więcej
@Ponc3k: ja rozumiem(tak mi się przynajmniej zdaje xD) całą sytuację, troszkę heheszków, troszkę życia...
ale zlituj się, nie pisz wpisu na gorąco, rozejdź to wszystko, i dopiero pisz bo ten chaos w literkach to jprdl xD