Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RoyVice: pisząc "oferta bez limitu" zakładam, że chodzi o pełen no-limit (rozmowy do wszystkich i na stacjonarne, smsy do wszystkich i ewentualnie mmsy).

T-Mobile pakiet Bez limitu S - rozmowy, smsy, mmsy do wszystkich i na stacjonarne + 1gb internetu w Polsce i w UE - 20zl co 30 dni
https://www.t-mobile.pl/c/na-karte/pl

RedBull Mobile pakiet Siema na kartę PL (zasięg Play) - rozmowy, smsy i mmsy bez limitu do wszystkich i na
@RoyVice: imo, wielu mirkow (w tym ja) odradza lycamobile ze wzgledu na wolne predkosci i problemy, ogolnie to maja w powazaniu klientow. a2mobile nie ma HDVoice (czyli glos nie bedzie czysty, jakosc rozmow bedzie jak 5-10 lat temu). Do pozostalych zastrzerzen nie mam. Jak cos to wołaj
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@RoyVice: miałem numer w T-Mobile jeszcze w sierpniu. Nadajniki masz dzielone z Orange (większość jak nie wszystkie), obie sieci jednak mają swoje "pule" dzięki którym nadajnik nie jest przeciążany tylko przez userow jednej sieci. Jak Orange ma dobry zasięg to T-Mobile też będzie miał. Plus ma zwykle przeciążone nadajniki, zwłaszcza w nocy, ale to też jest zależne od miejscowości. Zapytaj kogoś ze znajomych jak z zasięgiem, ewentualnie wydaj te 10zl na
@RoyVice: @Czlowiek_Ludzki: Najlepiej faktycznie wyprobowac osobiscie te sieci,w a2mobile maja tyle dobrze ze nie ma limitu transferu danych i nie okaze sie ze jestes w dupie i nagle nie masz internetu i musisz na szybkiego szukac punktu gdzie kupisz doladowanie(a nie masz jak sprawdzic w nawigacji bo przeciez nie masz internetu)
@robertK: nie nie, jakbym saldo miał zero. tak jak teraz w lajce mam zezwolone na cykliczne odnawiania pakietu, ale zero na koncie. Jeszcze nie zdarzyło mi się przekroczyć, bo oni dają aż absurdalne jak na moje potrzeby 30gb, ale myślałem że wszyscy po prostu zmniejszają prędkość, a nie biorą kasę, a jak jest zero to odcinają