Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Powiedzcie mi czy to ja jestem nienormalna czy mój chłopak.

Chłopak mnie nie wspiera, nie czuje w nim takiego emocjonalnego oparcia. Zostałam zwolniona wczoraj.
Zadzwoniłam do chłopaka żeby mu o tym opowiedzieć, a on zamiast dodać mi jakiejś otuchy, powiedzieć że nic się nie stało to powiedział żebym mu wysłała swoje CV, żeby je zaktualizować i dobrze je zredagować. Potem powiedział, że popyta znajomych czy nie ma u nich wolnych wakatów dla mnie.
A ja po prostu chciałam się wyżalić i tyle. Obraziłam się na niego, on nie wiedział o co chodzi, powiedziałam mu. On nazwał mnie nienormalną, a ja jego człowiekiem bez uczuć i nawet sylwestra razem nie spędziliśmy mimo planów :/

#sylwester #praca #zalesie #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fef32ca3dc27c000ae29948
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 75
@AnonimoweMirkoWyznania: emocjonalność kobiety vs pragmatyzm mężczyzny. Technicznie zrobił coś dużo bardziej wartościowego niż wsparcie tyle że ty bardziej tego potrzebowałaś w tamtej chwili. Za pewne nie jest zbyt uczuciowym człowiekiem bardziej logik, wykształcenie i praca techniczna? Porozmawiaj z nim o swoich uczuciach i potrzebach może wypracujecie kompromis. Jeśli nie to klasyczny konflikt charakterów, niedopasowanie. Ale można nad tym pracować jeśli wam zależy. Jeśli nie to się pewnie rozstaniecie za jakiś czas.
@AnonimoweMirkoWyznania: brzmi trochę jak bait. Ale jeśli nie, to:
- masz prawo oczekiwać wsparcia emocjonalnego, a nie praktycznego
- Twój chłopak powinien umieć Ci je okazać
- jeśli on tego nie wie i nie rozumie, to musisz mi wytłumaczyć
- jak to nie zadziała, to zmień faceta. Ale rewelacji nie wróżę, wg mnie większość mężczyzn z emocjami sobie nie radzi - ani własnymi, ani cudzymi
zamiast dodać mi jakiejś otuchy, powiedzieć że nic się nie stało to powiedział żebym mu wysłała swoje CV


@AnonimoweMirkoWyznania: zakładając, że to nie bajt, to tak, jesteś nienormalna, jeśli oczekujesz kłamstw "nic się nie stało" i widzisz w nich większą pomoc niż rzeczywiste działanie, które realnie może poprawić twoją sytuację.

Jeśli się za takie rzeczy obrażasz, to zrób przysługę swojemu niebieskiemu i poszukaj sobie jakiegoś łobuza na jego miejsce, a jemu