Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Powiedzcie mi czy to ja jestem nienormalna czy mój chłopak.

Chłopak mnie nie wspiera, nie czuje w nim takiego emocjonalnego oparcia. Zostałam zwolniona wczoraj.
Zadzwoniłam do chłopaka żeby mu o tym opowiedzieć, a on zamiast dodać mi jakiejś otuchy, powiedzieć że nic się nie stało to powiedział żebym mu wysłała swoje CV, żeby je zaktualizować i dobrze je zredagować. Potem powiedział, że popyta znajomych czy nie ma u nich wolnych wakatów dla mnie.
A ja po prostu chciałam się wyżalić i tyle. Obraziłam się na niego, on nie wiedział o co chodzi, powiedziałam mu. On nazwał mnie nienormalną, a ja jego człowiekiem bez uczuć i nawet sylwestra razem nie spędziliśmy mimo planów :/

#sylwester #praca #zalesie #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fef32ca3dc27c000ae29948
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 75
wysłała swoje CV, żeby je zaktualizować i dobrze je zredagować. Potem powiedział, że popyta znajomych czy nie ma u nich wolnych wakatów dla mnie.


@AnonimoweMirkoWyznania: takie typowe zachowanie kobiety i mężczyzny. Ona emocjonalna i niepraktyczna, on pragmatyczny i konkretny. Nie powiedz o co ci chodzi i miej pretensje :D Zaoferował Ci od razu kilka ważnych rzeczy byś znalazła pracę... to zajebiście :D A że nie umiesz rozmawiać o swoich emocjach to
@AnonimoweMirkoWyznania to co on zrobił to jest emocjonalne oparcie w wydaniu stereotypowo męskim. Jak chcesz się poużalać to zadzwoń do koleżanki. Ja bym zrobił tak samo jak Twój chłopak.

zamiast dodać mi jakiejś otuchy, powiedzieć że nic się nie stało


Przecież się stało, #!$%@? Cię z roboty w sytuacji gdy bezrobocie cały czas rośnie i ciężko znaleźć pracę. Otuchą za żarcie nie zapłacisz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@AnonimoweMirkoWyznania: ehhh problemy z komunikacją i zrozumieniem

Przez wychowanie kobieta i mężczyzna skupiają się w trudnych sytuacjach na innych aspektach. Kobieta, jako ta bardziej emocjonalna istota, skupi się na pocieszeniu. Gdy sama się żali, potrzebuję najczęściej wysłuchania i/lub pocieszenia. Natomiast mężczyzna skupia się na rozwiązaniach, bo chłopcy wychowywani są do bycia konkretnymi i zaradnymi.

Jeśli Twój chłopak jest przeciętnym mężczyzną, to nie dziw się, że działa w sposób, jaki wdrukowało mu