Wpis z mikrobloga

Przez ostatnie 8 lat tylko raz spędzałem Sylwestra z kimś innym zamiast sam. Nie dlatego że nie chce mi się nigdzie iść, po prostu nikt mnie nigdzie nie zaprasza xD. W wakacje obiecywałem sobie że jeśli do końca roku nic się nie zmieni to się po prostu zabiję bo już trudno się dłużej łudzić że kiedyś będzie lepiej. Teraz próbuję przekonywać sam siebie żeby dać temu jeszcze rok, ale wszyscy wiemy jak będzie. Jedyne co mi się udało zrobić to zacząć ćwiczyć i zrobić #!$%@?ą formę, ale zgadnijcie co? Nie zmieniło to kompletnie nic. #!$%@?ć życie.

Wiecie co jest najgorsze? Że nie mam wymówki że ludzie mnie nie lubią bo jestem gruby, nie myję się i śmierdzę. Mam teraz 100% klarowność że to po prostu wina mojej osobowości xD

#depresja #sylwester #sylwesterzwykopem #przegryw #mikrokoksy #silownia #pokazforme
Pobierz U.....n - Przez ostatnie 8 lat tylko raz spędzałem Sylwestra z kimś innym zamiast sam...
źródło: comment_1609441657FTLNkwfHwIlA6WtAGT8Syj.jpg
  • 58
@UrbanHorn: a to jest komentarz odnośnie sylwetka vs kobiety. Twoja sylwetka jest moim zdaniem nieodpowiednia jeżeli chodzi o potrzeby kobiet. Nie masz dużo mięsa jak typowy koks, a z drugiej strony nie masz proporcjonalnie wyrzeźbionej sylwetki, takiej ładnej na którą kobiety zwracają uwagę na plaży. Jesteś pomiędzy i ciężko cię sklasyfikować. Jesteś nabity, wyżyłowany, skóry mniej niż mięśnia. Tak więc na twoim miejscu wybrałbym jeden z kierunków który opisałem wcześniej, bo
@jacekkowalski912: Dzięki za komentarz. To jest fotka z początku Września, obecnie jestem na masie od 3.5 miesiąca i przytyłem od tego czasu 8 kg bo właśnie chcę zbudować większe mięśnie. Niestety od 2 tygodni stoję z wagą na 75kg więc wniosek jest taki że muszę więcej jeść, tylko że mnie biorą mdłości już z tą ilością jedzenia którą jem teraz :/
@onpanopticon: Przed końcem semestru pytałem się kolegi ze studiów czy chce coś razem probić i powiedział że spoko ale nic z tego nie wynikło a sam też mam swoją godność i wolę być sam niż się prosić żeby ktoś zemną spędzał czas.

Inny znajomy jakiś tydzień temu pytał się co robię przez święta i że do mnie zadzwoni żeby mnie zaprosić na planszówki. Powiedziałem że chętnie bo lubię gry planszowe. Nie
75kg i to wliczając +8kg z ostatnich 3 miesięcy? To ile masz wzrostu? Co do masy to jej budowa trwa więcej niż jeden sezon, więc musisz być cierpliwy. Z tej roznicy co widzisz na wadze to rzeczywistego mięśnia zostanie ci na koniec może 25%. Polecam znaleźć drugie hobby gdzie efekty można uzyskiwać szybciej, bo osiąganie celów na siłowni to trwa długo. Ja np. jestem programista i tutaj mogę stawiać sobie cele ktorych
Aha. No to powodzenia, zdobądź jak najwięcej wiedzy na tym stażu i radzę abyś tam sam wychodził z inicjatywa, pytaniami. Na pewno nie licz że ta firma sama poprowadzi cię za rączkę w trakcie trwania stażu. Na pewno nie dostaniesz odpowiedzialnych zadań z oczywistych wzgledow, ale jak będziesz siedział cicho to dostaniesz jakieś gówniane zadania, które wylądują w koszu dzień po zakończeniu stazu. Wykorzystaj fakt że będą traktować cię tam bardziej jak