Wpis z mikrobloga

@jestemtunew: Nie było tak zle jak na tak #!$%@? rok:
Awans w pracy i duża podwyżka, skończonych kilka fajnych gierek ;) praca z domu na maxa i ostatni raz w biurze byłem w marcu :D
Z minusów to niestety odwołana wycieczka do Meksyku czy przerwany dobry okres na siłowni.
@jestemtunew
Hej, dzięki za wołanie.
- dostałem nowa umowę i podwyżkę :D
- zacząłem morsowac
- chodzić po górach zima, na razie parę szczytow w Tatrach i Beskidach
- zostałem potężnym inwestorem giełdowym, jest nawet +10% od grudnia :)
- nauczyłem się robić pizze neapolitane i wypiekać na kamieniu i w piecu z cegły, postawionym z kolegami w jedno popołudnie :D
Ogolnie jest w pyte, nawet fajny ten rok był.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@jestemtunew: trochę się wydarzyło jak zaczęła się pandemia i zamknęli uczelnie to wróciłem do domu i pracowałem montując instalacje fotowoltaiczne w między czasie zacząłem grać w wowa i poznałem sporo fajnych osób, dzięki temu też przyjemnie minął mi okres lock downu bo spędzałem z nimi czas na discordzie grając a nie patrząc się samotnie w monitor, przez wakacje ukończyłem kurs i zdałem prawo jazdy na C i C+E więc mogę już
@jestemtunew
Skończyłem pierwszy etap stacji pogodowej, skila z elektroniki trochę podnioslem.
Wymienilem samochód, przez chwilę krecilem z dziewczyną ale nie wyszlo.
Podrozowalem troche po kraju. Ogólnie nie ma źle.
@jestemtunew z plusów: zamieszkałem z różowym, ogarnąłem parę tematów w stowarzyszeniu, odłożyłem trochę kasy. Z minusów : przytylem, opuściłem się z językami mimo że planowałem w 2 stronę xD sprzedałem motocykl no i tak to zleciało.
@jestemtunew: akurat coś robiłem, pandemia tak sie zesrała że w robo musiałem robić za trzech i błyskawicznie przez to podniosły mi sie kwalifikacje. Ale z drugiej strony właściwie żyłem tylko pracą więc nie wiem czy to dobrze. Jeśli myśleć przyszłościowo to pewnie tak, bo mimo że byłem szeregowym pracownikiem to też zarządzałem rzeczami niczym jakiś lead (bo faktyczny lead okazał się #!$%@?ą) Zobaczymy czy mnie w dupe wyruchają i nic z
@jestemtunew: uzbierałem sobie na super kompa, kupiłem motor, zacząłem siłkę ale z przerwami bo zamykają ciągle, pouczyłem się programowania żeby zdać sobie sprawę że to nie dla mnie. Całkiem git ci powiem
@jestemtunew na plus, awans w pracy, znalazłem bardzo wartościową kobietę, szlifuje nowy talent, udało się zaoszczędizć troche kay.
N aminus przytyłem i troche pogorszyło mi się zdrowie. ogólnie stabilnie z lekkim odchyłem na plus.
@jestemtunew zmieniłem pracę i samochód na komunikatorach głosowych siedzę średnio 12h w tygodniu a wcześniej 1h, odłożyłem trochę kasy. Jeszcze 32 rat kredytu -_-
@jestemtunew: nikt tego nie czyta ale może ją kiedyś sobie przeczytam. W tym roku zmieniłem pracę z takiej, której miałem dosyć na taką która jest w moich klimatach i daje szansę rozwoju. Skończyłem z sukcesami terapię. Wyremontowałem dzieciom fajne piętrowe łóżko, ponaprawialem i odswieżylem kilka sprzętów na wsi, których mam zamiar używać. Wyprostowalem się finansowo, wyprostowalem też na tyle ile się dało moje okrągłe plecy. Co było moim największym kompleksem. No
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jestemtunew: W sumie to dużo się zmieniło, sądziłem, że będzie tak samo jak w 2019.
A zatem:
1. Nie pracuje, a zacząłem studiować
2. Wreszcie mam własny pokój
3. Doszły do mojego życia nowe rzeczy, które są przydatne każdego dnia
4. Zrozumiałem wreszcie swój cel w życiu i trochę próbuje do niego dążyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i przez chwilę mieszkałem sam i miałem mieć mieszkanie,