Wpis z mikrobloga

@jestemtunew:
Dla mnie ten rok potoczył się całkiem nieźle:
1) rozpoczęłam nowy związek
2) dzięki ćwiczeniom i zmianie diety schudłam, co zauważyli wszyscy
3) zmieniłam sposób dbania o włosy dzięki czemu nareszcie nie ma dramatu
4) pokonałam schorzenie, które trzymało mnie praktycznie od dzieciństwa (ʘʘ)

Na kolejny nic nie planuję, tak samo jak nie planowałam na 2020. Mam jedynie nadzieję na super wakacje w jakimś egzotycznym miejscu.
@jestemtunew
- kupiłem mieszkanie,
- kupiłem psa,
- ogarnąłem spore naprawy w samochodzie,
- dalej nie ruszyłem z budową domu, a skoro kupiłem mieszkanie, przestaję się z tym spieszyć
- jednak nie kupiłem nowego motocykla
- nie zmieniłem pracy, ale właśnie mi się umowa skończyła i się nie ogarniają z formalnościami, więc może jednak właśnie zmieniam i będzie im głupio ( )

Mimo pandemii ten rok uważam
Niby nic się nie wydarzyło ciekawego, ale jednak poszedłem do pierwszej pracy, miałem pierwsze przyjęcie niespodziankę, trochę schudłem, i nie #!$%@?łem się więc jest ok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jestemtunew: mimo, że to przeklęty 2020 to wyszło całkiem spoko:
- zaadaptowałem poddasze nad swoim mieszkaniem, gdzie teraz pracuje i gram w giereczki - ultra mega dobrze
- zredukowałem mniej opłacalnych klientów, zwiększyłem bardziej opłacalnych (fajne, zagraniczne kontakty) - bardzo dobrze
- zwiększyłem procent miesięcznych oszczędności z 10% do 25% - bardzo dobrze
- zawodowo nauczyłem się w tym roku chyba najwięcej rzeczy w całej mojej karierze - bardzo dobrze
-
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jestemtunew: W sumie to zbudowałem drona i jeszcze jednego kupiłem, udało się mimo lockdownu polatać po Polsce odrobinę, a poza tym to nabawiłem się jakichś tików i nie wiem o co z nimi chodzi. Utrzymuje się na studiach, z pracą jest trochę ciężko ale tragedii nie ma. Dalej jestem sam. I to chyba tyle.
@Atryu: inwestuję od ok. 10 lat, głównie gamedev i miałem już spory kapitał wypracowany, w porę sprzedałem na początku kryzysu, potem odkupywałem pare tanich spółek np. bloober, crj, oml, tsg, playway, trochę nawet wig20 przy pierwszych luzowaniach kwarantanny no i w wakcje już było 150% na całym portfelu
nic nadzwyczajnego w sumie
@jestemtunew

31.12.2020, zeby mogly zobaczyc ze nic nie zrobily przez ten zblizajacy sie rok

#!$%@?, zgadza się xd
W tym roku:
- nie napisałem terminowo pracy magisterskiej,
- w ogóle na styk zaliczyłem semestr wysyłając niektóre projekty po terminie
- nie podszedłem do egzaminu certyfikującego w mojej dziedzinie mimo, że skończyłem szkolenie,
- nie zrzuciłem nadwagi a patrząc na bilans to nawet zyskałem kilka kilo w porównaniu do poprzedniego roku,
Kupiłem za