Wpis z mikrobloga

@jestemtunew:
Przeżyłem ten rok tak jak sobie zaplanowałem:
+Chodziłem kiedy tylko mogłem w góry
+Inne krótkie wakacje na ile mój studencki budżet pozwolił
+Zaręczyłem się (najważniejsza zmiana)
-Wrocilem do domu rodzinnego przez pandemię
Ogólnie to dało się więcej robić, mogłem bardziej kombinować w pandemię i coś więcej pracować, ale jest spoko,jestem szczęśliwy
()
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jestemtunew:
- nie znalazłem nowej roboty (zasrany covid)
- nie dostałem podwyżki w pracy kolejny rok
- ogarnąłem sobie covida
- kupiłem mieszkanie na kredyt
- nie przeczytałem "Ksiąg Jakubowych" Tokarczuk, chciałem wiedzieć o co tyle gownoburzy się dzieje i wyrobić sobie opinię przed natywnym przystąpieniem do niej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- udało mi się trochę gotówki zaoszczędzić żyjąc nierozrzutnie

Pozdrawiam siebie za rok, obyś chociaż
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
A w sumie to jeszcze nauczyłem się piec chleb, znalazłem nowe hobby, ominęła mnie korona, znowu zacząłem palić po dwóch latach przerwy. To nie był zły rok, chociaż ciezki i nerwowy, ale mam konkretne plany na przyszły.
+ dużo się nauczyłem;
+ schudłem 5 kg;
+ udało się wyjechać na urlop do Chorwacji w lipcu jak były tam prawie pustki;
- bez pracy od sierpnia;
- 1 kwietnia miałem lecieć w podróż poślubną do Stanów, na szczęście całość kasy się udało odzyskać.

2021 zapowiada się dużo lepiej, głównie ze względu na odbiór wymarzonego mieszkania.
@zegrak: No to naprawdę jestem pełen podziwu, sam mam troszkę ponad 30 i nie wyobrażam sobie jak wiele ryzykownych decyzji (które byłby owocne) musiałbym podjąć w ostatnich latach by na inwestycjach zbudować kapitał ok 1mln. A jeśli mogę zapytać jakie są Twoje plany inwestycyjne na 2021?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jestemtunew: znalazłem kobitę, zacząłem uczyć się obsługi sprzętu dzięki któremu rozkręce kolejny biznes na samochodach, tym razem w dziedzinie tuningu i diagnostyki, przytyłem 15kg, wbiłem w swoim daily 400kkm przebiegu i nie wymieniłem jeszcze ani turbo ani wtrysków od nowości ( ͡° ͜ʖ ͡°) a i dostałem dofinansowanie na C+E ()
@Atryu: na pewno będą lepsze spółki i okazje, szczególnie z mniejszymi obrotami gdzie małym kapitałem idzie manewrować ale mało jest spółek, które mogę kupić i zapomnieć z czystym sumieniem i bez stresu nawet kiedy spadają a do tego mają wystarczającą płynność
Plusujac wpis sprzed roku pewnie myslalam, ze takiego wala, mialam duzo planow, no i korona weszla i dupa xD zerwalam z dziewczyna, nie wzielam sie za nic bardziej produktywnego w tym roku, ale za to bardzo odpoczelam psychicznie i fizycznie od pracy, nadrobilam kilka gierek i seriali, zaczelam sie znowu aktywizowac i teraz siedze w niemczech, mam biale swieta i nowy rok wiec fajnie. Nie jestem tam gdzie poczatkowo planowalam byc, ale