Wpis z mikrobloga

@marcus1a a co uznajemy za "przemoc"? Chodzi tylko o przemoc fizyczną czy również znęcanie psychiczne? Jednak w mojej głowie został obraz polskich rodzin, w których wiecznie dochodzi do awantur, przekleństw, wyzwisk, ale tylko za drzwiami swojego domu. Jak przychodzi ksiądz po kolędzie albo pan policjant zastuka do drzwi bo sąsiedzi skarżą się że jest "za głośno" nagle okazuje się, że wszyscy to kochające , wręcz "wzorcowe" małżeństwa i rodziny. Moim zdaniem przemoc
@Mirrak: na #!$%@? mi te linki? Dokładnie wiem, jak zachowywała się policja wobec protestujących i nie musisz mi udowadniać, jakie metody stosuje władza w Polsce.

I nie, nigdzie nie próbuje uargumentować tezę, że kobiety są ze względu na płeć w gorzej traktowane przez policję. To twój wymysł bo nigdzie o tym nie pisałem.


To niby co miało znaczyć:

Widać bardzo dobrze np na takich protestach nawet jak policja traktuje kobiety


#!$%@?
@Gilbert_Prukwa: nie, nie jestem, ale jak słyszę, że 90% kobiet jest taka rozwiązła to chce mi się śmiać, bo w rzeczywistości jest to jakieś 10 % - głównie te najładniejsze do których cały czas ktoś podbija. Reszta lasek wcale nie jest specjalnie często adorowana, a większość kobiet nie szuka seksu dla seksu tylko związku na stałe. A wy bierzecie chyba statystyki z filmów netflixa xDDD
@BorowikSzlachetny

a ty może przejedź się na Podhale i zobacz jak to >wygląda w tej pięknej Polsce, gdzie bicie żony to

normalka.


To widać musiałem się wychować w nienormalnym otoczeniu, bo przez 20 lat mieszkania i wychowywania się tam, o żadnym przypadku nie słyszałem, nawet z 3 ręki. Wiele stereotypów na temat górali mogę potwierdzić, ale ten akurat zawsze wymykał się mojemu pojmowaniu, skąd to się właściwie wzięło - na podstawie jakich
@Mirrak: a co do zarzutu o brak zgłaszalności, były prowadzone badania, przez wiele lat, które nie bazowały na statystykach, a na anonimowych rozmowach z kobietami. I w pytaniach nie używano zwrotów i słów, które w różnych kulturach mogą być inaczej interpretowane, jak gwałt czy molestowanie (nie pytano na przykład o gwałt, a o seks bez zgody). I co? I Polska też wypadła najlepiej w UE
@Prawak_Fikolarz_Borys_Jelcyn_Drugi:

,,były prowadzone badania, przez wiele lat, które nie bazowały na statystykach, a na anonimowych rozmowach z kobietami. I w pytaniach nie używano zwrotów i słów, które w różnych kulturach mogą być inaczej interpretowane, jak gwałt czy molestowanie (nie pytano na przykład o gwałt, a o seks bez zgody,,

Udowodnij to.

I nadal nie przeczy to w żadne sposób temu co mówię.