Wpis z mikrobloga

@YellowDogo: to jest czysty chłopski rozum, czyli imitacja logicznego wnioskowania.

Z faktu stwierdzenia istnienia niedoskonałości człowieka nie wynika konieczność nienawiści do samego siebie, poczucia winy czy poniżenia. Po prostu nie ma takiej logicznej konieczności, że tylko doskonałość rodzi samozadowolenie, a samokrytyka nie musi rodzić automatycznie nienawiści do siebie. Równie dobrze mógłbym twierdzić, że każdy, kto krytykuje tradycjonalizm polskiego życia politycznego, głosi nienawiść do Polaków i wmawia sobie poczucie winy, bo
  • Odpowiedz
@BorowikSzlachetny: klasyczny argument lewaka XDDD

dane pokazują Polskę źle - uuu są prawdziwe, jak śmiesz kwestionować pracę instytucji prawaku!!!!

dane pokazują Polskę dobrze: uuu manipulacja, ja wiem lepiej niż instytut że to fake i na prawdę jest tragedia, jak śmiesz w to wierzyć prawaku!!!!!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@marcus1a: Mirku, mieszkam na wsi od urodzenia i wierz mi, niski wynik to nie efekt dżentelmeństwa Polaków, ich szacunku do kobiet etc. po prostu dla wielu kobiet p-----c domowa to normalność.

Ba, żeby nie być jednostronny w drugą stronę też to działa, tylko faceci jak ognia boją się pożalić, że baba go bije czy znęca psychicznie.
  • Odpowiedz